SALON YARIŞMALARI YARI FİNAL (12.02.2015)

title_2005kiz

2005 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2005 DİLAN ÇETİNBAŞ YILDIZTEPE  BAĞCILAR 10.14
2 2005 MİRAY KESİM AVNİ BAŞMAN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.37
3 2005 MÜBERRA CAN YILDIZTEPE BAĞCILAR 10.39
4 2005 NİSA ARSLAN ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.42
5 2005 DAMLA ÖZGÜL HALİDE EDİP İLKOKULU BEYKOZ 10.45
6 2005 DENİZ SÖNMEZ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 10.53
7 2005 ELA MELİSA GİRGİN ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.56
8 2005 ZEYNEP GURUPLAR FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 10.64
9 2005 SILA ALTINTOP ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.64
10 2005 ESMA SAYGILI ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.69
11 2005 EDA GÜNDÜZ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.69
12 2005 MAYA FİLAND ÖZEL EVRİM  ŞİŞLİ 10.81
13 2005 SUDE ŞERİFOĞLU CENAP SAHABETTİN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.85
14 2005 HAMİDE MERVE AKYOL YAŞAR DOĞU İLKOKULU KAĞITHANE 10.85
15 2005 BİLGE DENİZ ERTAN ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.92
16 2005 ELİF SUDE DEMİREZEN ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 10.95
17 2005 CEREN VATAN ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.03
18 2005 BERİL SUDE AKBAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 11.11
19 2005 IRMAKNUR KOYUN ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 11.21
20 2005 ELİF AHSEN SAĞIR YILDIZTEPE BAĞCILAR 11.25
21 2005 ZEYNEP KARATAŞ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.52
2005 NİSANUR KÜLEÇ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2005 NEHİR PEKSÖZ ÖZEL DOĞAN KOLEJİ ÜSKÜDAR DNS
2005 GÜLTEN HALICI BELMA GÜDE ÜSKÜDAR DNS

snc_bottom

title_2005erkek

2005 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2005 OSMAN ÖZTEKİN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.35
2 2005 BERAT EFE PEHLİVAN KOCATEPE İLKOKULU BAYRAMPAŞA 9.36
3 2005 M.SAMİR EKER BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.65
4 2005 ARDA YILDIRIM ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 9.71
5 2005 DEMİRHAN SAĞIROĞLU MEHMET ŞEN İLKÖĞRETİM BAHÇELİEVLER 9.82
6 2005 SEYİD İBRAHİM ÇAKAR ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 9.83
7 2005 HAMZA BİLAL ÖZÇELİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 9.88
8 2005 ADEM DÖĞÜŞ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.88
9 2005 BUĞRA EFE EKİNCİ ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 9.94
10 2005 MEHMET KOÇ ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.04
11 2005 TAN SEZER ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.15
12 2005 EBUBEKİR TAYLAN DEDE KORKUT İLKOKULU BAĞCILAR 10.15
13 2005 ENES GÜNGÖR YILMAZ SOYAK İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.19
14 2005 H.SAYMEZ BAYRAKTAR ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.23
15 2005 A.SALİH KARABACAK ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.32
16 2005 YUNUS AYGÜN ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 10.35
17 2005 MİKAİL ZENGİN DEDE KORKUT İLKOKULU BAĞCILAR 10.35
18 2005 MUHAMMED EMİN KÖSE YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 10.42
19 2005 FIRAT EFE AĞCA ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.47
20 2005 EMİR BERKE TÜFEKÇİ ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.59
21 2005 YUSUF AKGÜNEŞ ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 10.61
22 2005 YAĞIZ CAN KILIÇ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.73
23 2005 OSMAN ÇAMUR ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.84
2005 FURKAN KOCAAĞA SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS

snc_bottom

title_2004kiz

2004 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2004 MAYA KERKESER ÖZEL BOĞAZİÇİ FATİH KOLEJİ SARIYER 9.35
2 2004 SEVVAL ERYAŞAR İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.65
3 2004 BEREN KAPLAN ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.71
4 2004 IŞIK GÖK TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 9.73
5 2004 HELİN NUR CENGİZ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.75
6 2004 CEYDA GÜLİZAR KILIÇER ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.75
7 2004 NEHİR DOĞA AYDIN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 9.77
8 2004 NEHİR ERDEM DOĞA KOLEJİ ÜSKÜDAR 9.78
9 2004 YAĞMUR ALICI ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.79
10 2004 ZEYNEP KAVARS ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ 9.85
11 2004 SUDE UĞUZ HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.92
12 2004 EZGİ YILDIRIM MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.92
13 2004 ESMA ZELİHA ADIGÜZEL KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.94
14 2004 CEMRE ZENĞİN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 9.97
15 2004 ESMANUR ÖZCAN İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 10.00
16 2004 YASEMİN AKDOĞAN YENİKÖY MEHMETÇİK O. SARIYER 10.00
17 2004 IRMAK DİNÇ ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.10
18 2004 NURCAN ULUSOY FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.15
19 2004 MİNA NUR KARAGÖZ SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.16
20 2004 HELİN IŞIK AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.49
2004 DİLAY YILDIZHAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2004 EDA KUL ATA ORTA OKULU ÜSKÜDAR DNS
2004 ESMANUR YILMAZ ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE DNS
2004 BUKET KAŞKA PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ DNS

snc_bottom

title_2004erkek

2004 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2004 SÜMER FATİH ÖZORAL ÖZEL ÇEVRE İLKÖĞRETİM KOLEJİ KADIKÖY 9.01
2 2004 KAGAN AKDAN ZEYTİNBURNU 75.YİL ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.09
3 2004 EFECAN MIZRAKCI MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.15
4 2004 EMRE ÖZDEM KAVACIK BORSA İST.OO BEYKOZ 9.24
5 2004 ABDURRAHMAN EFE YÜCEL ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 9.33
6 2004 ARDA KEREM ERSÖZ GÜNEŞLİ DOĞA KOLEJİ BAHÇELİEVLER 9.45
7 2004 ÖMER YUSUF PALA FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 9.50
8 2004 ÖZDEN ERDEM YILMAZER DR.REFİK SAYDAM ORTAOKULU BAHÇELİEVLER 9.53
9 2004 ERDEM UZUN ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.54
10 2004 GÖKTUNÇ ŞEN CUMHURİYET KOLEJİ KAĞITHANE 9.55
11 2004 BATU TEMEL YAHYA KEMAL ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.56
12 2004 BARIŞ İGDİR YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.63
13 2004 TAHA BUĞRA ÇİÇEK KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK 9.68
14 2004 MEHMET AKDOĞAN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.74
15 2004 BUĞRA YILDIRIM MEHMET AKİF OO SARIYER 9.75
16 2004 EREN DEMİR YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.78
17 2004 TUNA YAŞAR ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.08
2004 MEHMET ULUÇAY SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR DNS
2004 İLYAS UYSAL ÜLKÜ BORA ORTA OKULU KARTAL DNS
2004 YAĞIZ ÇEVİK BELMA GÜDE ÜSKÜDAR DNS
2004 ANIL EMRE YILMAZ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2004 CEMİL HAYKIR BELMA GÜDE ÜSKÜDAR DNS
2004 SERHAT GÜNDÜZ ÜLKÜ BORA OO KARTAL DNS
2004 EMİRHAN BAKBAK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS

snc_bottom

title_2003kiz

2003 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2003 SILANUR TOSUN HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 8.88
2 2003 NURCAN ERTEPE KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.15
3 2003 EDA SEVGİ GÖKÇEN T.E.D BEYKOZ 9.17
4 2003 SİYABE ECENUR TÜRKAY ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.19
5 2003 REFİA DERMANCIOĞLU ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.26
6 2003 SONGÜL AKKUŞ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.28
7 2003 SELEN SABIR İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.28
8 2003 ZEYNEP SUDE POLAT V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.35
9 2003 İREM GENÇ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.39
10 2003 SELEN GÜNGÖR YALIKÖY ORTAOKULU ÇATALCA 9.40
11 2003 EZGİ YAŞAR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÜMRANİYE 9.49
12 2003 EYLÜL MAVZER ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 9.50
13 2003 ELA DERİN CESUR ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.53
14 2003 SİNEM KAPLAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.56
15 2003 İPEK DERİNKÖK ÖZEL NOBEL ORTAOKULU SARIYER 9.59
16 2003 MELİSA GÜNEY HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.59
17 2003 GÖZDE KAR İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.63
18 2003 NUR SULTAN DENİZ HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 9.63
19 2003 ECE NAZ BALTACIOĞLU V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.66
20 2003 YASEMİN SİM YUKEB V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.67
21 2003 MELİKE AYSAN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.68
22 2003 YAREN UĞURLU HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.71
23 2003 ÖZLEM KANDEMİR ORHANGAZİ OO ESENYURT 9.74
24 2003 ECE BÜŞRA CİVELEK ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.74

snc_bottom

title_2003erkek

2003 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2003 JAMSHID NASIMI BAKIRKÖY FATİH KOLEJİ BAKIRKÖY 8.41
2 2003 AHMET YASUGAY GÖNEN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 8.59
3 2003 BUĞRA ŞAŞMAZ HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 8.83
4 2003 TAHA FURKAN YILDIZ AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 8.90
5 2003 SELİM OLGU PİLAV V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.93
6 2003 CAN GÜNAY V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.03
7 2003 YUSUF EMRE AVCI FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.09
8 2003 MAHİR GÜNEŞ ESENYURT 80 YIL O.O ESENYURT 9.10
9 2003 BİLAL ARAZ DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 9.12
10 2003 MUHAMMET ALİ UZUN KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK 9.17
11 2003 EGE CELEP ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.26
12 2003 EGE BOZBEYLİ TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 9.27
13 2003 EREN TAŞKIN ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 9.33
14 2003 FIRAT ÖZKANCA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ÇEKMEKÖY 9.37
15 2003 ETHEM YAGCI ZEYTİNBURNU 75.YİL O.O ZEYTİNBURNU 9.38
16 2003 ENDER BATU DEMİRTAŞ V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.41
17 2003 YUSUF SARI KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK 9.50
2003 TAYLAN GÜR ALI KARAY AVCILAR DNS
2003 TUNAHAN İPŞİR ALİ FUAT BAŞGİL ORTAOKULU ÜSKÜDAR DNS
2003 HÜSNÜCAN ÇİÇEN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2003 YİĞİT M. TURAN HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR DNS
2003 ÇAĞRI KARACA DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ DNS
2003 UMUTCAN KİŞEÇÜKLÜ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2003 BEHZAT ÖZER SİTELER ORTAOKULU ÜSKÜDAR DNS

snc_bottom

title_2002kiz

2002 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2002 CEREN DURUR HATEMOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU SARIYER 8.77
2 2002 SELİN REYNA V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.79
3 2002 BAŞAK DURMUŞ ATA ORTA OKULU ÜSKÜDAR 8.81
4 2002 MELİSA ATASOY HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.84
5 2002 ŞEYMA SUNA ERDOĞAN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 8.87
6 2002 SERRA ŞİŞMANOĞU V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.93
7 2002 ARJİN AVRAS ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.00
8 2002 EKİN BULUTAY TAŞ MEKTEP BAKIRKÖY 9.00
9 2002 YASMİN ALTINEL ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 9.02
10 2002 JOEL KOVOS V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.09
11 2002 FATMA TATLI ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.10
12 2002 ELVAN ALKIŞ ATA ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.27
13 2002 İREM RABİA TOPÇU KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.28
14 2002 TARA İLLEL V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.29
15 2002 YAĞMUR ALKAN HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.29
16 2002 ÖZGE SEVAL MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.31
17 2002 ALEYNA DABANLI HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.38
18 2002 SÜPHAN NURSU KETEN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.72
19 2002 ZEYNEP SUDE ÇOLAK İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.87
20 2002 ZEYNEP KIDİL MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.93
2002 LEYLA ÖZDOYURAN ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER DNS
2002 AYTEN HALICI BELMA GÜDE ÜSKÜDAR DNS
2002 ŞİMAL KOCAGÖZ BELMA GÜDE ÜSKÜDAR DNS
2002 EDA BALCI ÜLKÜ BORA BORA O.O KARTAL DNS

snc_bottom

title_2002erkek

2002 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2002 GÜRKAN ÇEMBERCİ YENİKÖY ORTAOKULU SARIYER 7.90
2 2002 MUHAMMED USAME AŞIK TURGUT ÖZAL ORTAOKULU EYÜP 8.09
3 2002 DENİZ KESER ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU BAKIRKÖY 8.22
4 2002 SERDAR ERDOĞAN BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 8.36
5 2002 ÜNAL GÜNEY GÖREN V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.39
6 2002 ÖMER FARUK SAFRAN ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 8.42
7 2002 ABDÜLGAFFAR CENK YÜCEL ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 8.47
8 2002 VOLKAN ERDOĞAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 8.52
9 2002 ÖMER YILMAZ DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 8.66
10 2002 CAN YURTÇU ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 8.81
11 2002 GÖKHAN FURKAN ÖZTÜRK SİTELER ORTAOKULU ÜSKÜDAR 8.84
12 2002 MUSTAFA GÜNGÖR YILDIRIM BEYAZIT ORTA OKULU ÜSKÜDAR 8.88
12 2002 YAHYA ALP ÖZKAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.88
14 2002 URAL ÖZTÜRK ÖZEL DENİZATI OKULLARI ATAŞEHİR 8.89
15 2002 KEREM ÖZ BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 8.97
16 2002 EMİRCAN GÜRBÜZ MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 8.97
17 2002 MUHAMMED RIDVAN KAPLAN DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 9.08
18 2002 ATA ASLAN V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.23
19 2002 FATİH ÇALIŞKAN ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 9.36
20 2002 BERKE ŞENER MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.39
2002 BERKAY ALKAN SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR DNS
2002 BATUHAN GÜMÜŞ ÜLKÜ BORA OO KARTAL DNS
2002 UĞUR CEYRAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2002 EMİR KAAN AKBAŞ SELAMİ ALİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR DNS

snc_bottom

title_2001kiz

2001 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2001 MELİSA ŞİMŞEK DUMLUPINAR ORTA OKULU SARIYER 8.47
2 2001 BÜŞRA DÜNDAR CUMHURİYET ORTAOKULU EYÜP 8.60
3 2001 İREM ZEHRA KARABABA PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 8.67
4 2001 RUYANUR TOKAÇ PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 8.73
5 2001 YAREN VURAL İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 8.73
6 2001 İLAYDA HACIOĞLU ŞAİR BAKİ ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.83
7 2001 MİNA KARAHANOĞLU V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.87
8 2001 BURÇİN KAYA HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 8.92
9 2001 BETÜL GÜLER ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.00
10 2001 BAHAR KARALOĞLU PAŞABAHÇE ORTAOKULU BEYKOZ 9.01
11 2001 ÇAĞLA NUR VAROL KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.08
12 2001 SÜMEYYE ÇEBİ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.11
13 2001 NAZLI DEMİRKILIÇ MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER 9.11
14 2001 BÜŞRA TURHAN PAŞABAHÇE ORTAOKULU BEYKOZ 9.12
15 2001 FÜRAYA ÜNVEREN TAŞTEPE ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.24
16 2001 DOĞANUR YILMAZ PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 9.30
17 2001 ZEHRA MÜHENDİS ŞAİR BAKİ ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.33
18 2001 ECE MÜLAZIMOĞLU ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 9.36
19 2001 İREM KAYRAK BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 9.37
20 2001 ZEYNEP YURDAGÜL V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU, TUZLA 9.46
21 2001 ESRA YÜKSEK ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 9.55
2001 CEREN ESENTEPE BELMA GÜDE ÜSKÜDAR DNS
2001 MERVE AKKAYA ALİ FUAT BAŞGİL ORTAOKULU ÜSKÜDAR DNS
2001 ENBİYA ERGÜN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS

snc_bottom

title_2001erkek

2001 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2001 FATİH HUTOĞLU MİLLİ EĞİTİM VAKFI O.O. KARTAL 7.70
2 2001 EMİRHAN EKİNCİ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 7.82
3 2001 MURAT HÜSEYİN BULUT İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 7.83
4 2001 UMUT KUTAY TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 7.89
5 2001 ESAT DANIŞ GÖKÇEN T.E.D BEYKOZ 8.02
6 2001 EROL TAN ATAYURT TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 8.06
7 2001 EMİR GENÇOĞLU CENGİZHAN ORTA OKULU KAĞITHANE 8.12
8 2001 ALİ EMİR GÜNDOĞDU YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 8.12
9 2001 OSMAN MERCİMEK YENİBOSNA ORTAOKULU BAHÇELİEVLER 8.15
10 2001 TAHA YASİN SÖĞÜT MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 8.16
11 2001 BARTU BAKOĞLU ZEKERİYAKÖY ORTAOKULU SARIYER 8.18
12 2001 ERAY YETİM PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 8.30
13 2001 YAKUP ARSLAN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 8.37
14 2001 BATUHAN GÜNER FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.52
15 2001 MAZLUM ŞAHİN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 8.54
16 2001 BAHADDİN CAN İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 8.57
17 2001 ERTUĞRUL DİLMAÇ KAVACIK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU BEYKOZ 8.70
18 2001 MEHMET EMRE TAŞ REŞAT NURİ GÜNTEKİN ORTAOKULU KADIKÖY 8.71
19 2001 FATİH GÜMRÜKOĞLU ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 8.86
20 2001 OĞUZHAN YURTTAPAN HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 8.99
2001 BİLAL DEMİREL ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY DNS
2001 EREN AĞIRBAŞ NURETTİN TEKSAN ORTA OKULU KADIKÖY DNS
2001 EMİR KAAN KARA SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR DNS
2001 MEHMET SERT TUNCAY ARTUN İMKB DOĞANEVLER ORTAOKULU SARIYER DNS

snc_bottom

AVRUPA YAKASI SALON YARIŞMALARI (22.01.2015)

title_2005kiz

2005 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2005 DİLAN ÇETİNBAŞ YILDIZTEPE  BAĞCILAR 10.28
2 2005 MÜBERRA CAN YILDIZTEPE BAĞCILAR 10.31
3 2005 DENİZ SÖNMEZ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 10.50
4 2005 ELİF SUDE DEMİREZEN ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 10.64
5 2005 SILA ALTINTOP ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.85
6 2005 HAMİDE MERVE AKYOL YAŞAR DOĞU İLKOKULU KAĞITHANE 10.89
7 2005 ZEYNEP GURUPLAR FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 10.92
8 2005 ESMA SAYGILI ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.94
9 2005 MAYA FİLAND ÖZEL EVRİM  ŞİŞLİ 10.98
10 2005 ELİF AHSEN SAĞIR YILDIZTEPE BAĞCILAR 11.02
11 2005 NİSANUR KÜLEÇ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 11.10
12 2005 BERİL SUDE AKBAŞ FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 11.26
13 2005 HÜVEYDA YANCI AŞIK VEYSEL İ.Ö   11.31
14 2005 MERAL COŞKUN TOKİ İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.32
15 2005 CEREN VARDARLI ÖZEL EVRİM ŞİŞLİ 11.40
16 2005 NİSA KEKLİK AŞIK VEYSEL İ.Ö   11.41
17 2005 MERYEM KAZAR SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.45
18 2005 AYŞE MERYEM OKAN Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 11.45
19 2005 RÜMEYSA ERSOY SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.50
20 2005 İDİL SEZİN AREL AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ   11.52
21 2005 AYŞE KEKÜLLÜOĞLU ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 11.54
22 2005 ASLI AYDIN SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.58
23 2005 DURU YAKARCA ÖZEL EVRİM ŞİŞLİ 11.62
24 2005 İREM SU YILMAZ AŞIK VEYSEL İ.Ö   11.65
25 2005 HAYAL BERK AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ   11.67
26 2005 KARDELEN AKGÜL SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.68
27 2005 İREM SAĞLAMYÜREK KOZA İLKÖRETİM OKULU BAHÇELİEVLER 11.72
28 2005 AYŞENUR BİLGİN ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 11.72
29 2005 BEREN HARMAN ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU BAKIRKÖY 11.74
30 2005 RANA DEMİR AŞIK VEYSEL İ.O BAĞCILAR 11.75
31 2005 NURSANE TULUM BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY İ.O BAŞAKŞEHİR 11.79
32 2005 AZRA AKGÜL SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.84
33 2005 EYNEP SILA KAAHAN Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 11.85
34 2005 ASLINUR ADİLOĞLU ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 11.90
35 2005 ZEYNEP DEMİR ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU BAKIRKÖY 12.04
36 2005 DİLAY DENİZ ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU BAKIRKÖY 12.12
37 2005 BEYZA ZEYNEP VURAK ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 12.26
38 2005 NİSA ÖZİÇ ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 12.32
39 2005 TUANA TOPRAK AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ   12.51
40 2005 AYŞE RANA TÜLÜBAŞ ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 12.76
41 2005 İREMNUR YILMAZ BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY İ.O BAŞAKŞEHİR 13.37
2005 MÜBERRA CAN YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR DNS
2005 SUDE ÖZŞAHAN YAŞAR DOĞU İLKOKULU KAĞITHANE DNS
2005 LEYLANUR BİKİŞ İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2005 SENA ISTIK SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2005 DİLAN ÇETİNBAŞ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR DNS
2005 ELİF AHSEN SAĞIR YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR DNS
2005 SUEDA ESER YAŞAR DOĞU İLKOKULU KAĞITHANE DNS
2005 NEHİR DAMAR ÖZEL İSTEK KAŞKARLI MAHMUT İ.Ö.O. SULTANGAZİ DNS
2005 NEHİR BAYER BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY İ.O BAŞAKŞEHİR DNS
2005 ZEYNEP DAŞYILDIZ ALİ KORAY  AVCILAR DNS
2005 AYŞE ZEHRA KEKÜLLÜOĞLU ÖZEL ŞEVKET KOLEJİ G.OSMANPAŞA DNS
2005 NİSA ÖZİÇ ÖZEL ŞEVKET KOLEJİ G.OSMANPAŞA DNS
2005 AYŞE RANA TÜLÜBAŞ ÖZEL ŞEVKET KOLEJİ G.OSMANPAŞA DNS

snc_bottom

title_2005erkek

2005 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2005 BERAT EFE PEHLİVAN KOCATEPE İLKOKULU BAYRAMPAŞA 9.56
2 2005 ARDA YILDIRIM ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 9.78
3 2005 DEMİRHAN SAĞIROĞLU MEHMET ŞEN İLKÖĞRETİM BAHÇELİEVLER 9.84
4 2005 SEYİD İBRAHİM ÇAKAR ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 9.87
5 2005 ADEM DÖĞÜŞ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.03
6 2005 YUNUS AYGÜN ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 10.12
7 2005 HAMZA BİLAL ÖZÇELİK ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.24
8 2005 BUĞRA EFE EKİNCİ ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 10.30
9 2005 EBUBEKİR TAYLAN DEDE KORKUT İLKOKULU BAĞCILAR 10.31
10 2005 MUHAMMED EMİN KÖSE YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 10.36
11 2005 MİKAİL ZENGİN DEDE KORKUT İLKOKULU BAĞCILAR 10.38
12 2005 FURKAN KOCAAĞA SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.41
13 2005 EREN ÇOKYAŞAR ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU BAKIRKÖY 10.43
14 2005 DEVRİM ÖZKOÇAK ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.45
15 2005 EMRE ÇELİK YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.50
16 2005 ONUR TURHAN BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY İ.O BAŞAKŞEHİR 10.50
17 2005 KUZEY GÖKSEL ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU BAKIRKÖY 10.56
18 2005 FURKAN KOÇ BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY İ.O BAŞAKŞEHİR 10.58
19 2005 İSMET SARAVİN ÖZEL ŞİŞLİ TERAKKİ İLKÖĞRETİM OKULU BEŞİKTAŞ 10.64
20 2005 EMRE GÜRSES Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.64
21 2005 EMİR İLÇİ ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 10.65
22 2005 FEVZİ ALP ZENGİN YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.68
23 2005 YİĞİT ERDOĞAN FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM   10.68
24 2005 KAYRA KEREM CANTEMUR AŞIK VEYSEL İ.O. BAĞCILAR 10.71
25 2005 NURULLAH MUSTAFAAYDIN Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.75
26 2005 FURKAN ULUKOZ SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.81
27 2005 İSMAİL VEDAT DEMİR ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.82
28 2005 UTKAN ARDA USTACAN KOCATEPE İLKOKULU BAYRAMPAŞA 10.86
29 2005 ADNAN APAYDIN ŞÜKRÜ SAVAŞERİ İLKÖĞRETİM OKULU BAĞCILAR 10.90
30 2005 AZAT GÜNCAN ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 10.91
31 2005 YAVUZ SELİM GÜNLER HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 11.05
32 2005 MERTCAN UZUN AŞIK VEYSEL İ.O. BAĞCILAR 11.05
33 2005 GÜNEY ÖZDEMİR ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 11.06
34 2005 ALİ EMİR ÇELİK AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ 11.15
35 2005 CANER ÇETİNER CEVATPAŞA İ.O BAYRAMPAŞA 11.20
36 2005 EYÜP EGE KARA ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ 11.26
37 2005 DAĞHAN METE PREVEZE İLKOKULU GAZİOSMANPAŞA 11.30
38 2005 ALİ KAĞAN MOLLAOSMANOĞLU KOCATEPE İLKOKULU BAYRAMPAŞA 11.41
39 2005 NURİ KARLI ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 11.44
40 2005 ATA BİRİNCİ ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ 11.52
41 2005 EGE YILMAZ ÖZEL EVRİMOKULLARI ŞİŞLİ 11.53
42 2005 YASİN ÇAĞAN KESKİN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ   11.79
43 2005 EMİRHAN ALPDAĞ ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 11.80
44 2005 TUNA AĞAOĞLU MEDENİ BERK İLKOKUL BAKIRKÖY 11.92
45 2005 FURKAN ALBAYRAK DEDE KORKUT ILKOKULU BAĞCILAR 11.98
46 2005 YUSUF CEVDET YILDIRIM ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 12.04
47 2005 EREN EFE BAL ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 12.12
48 2005 EMRULLLAH KURT ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 12.15
2005 EMİR LATİF EGE HALDUN TANER İLKOKULU BEYLİKDÜZÜ DNS
2005 YAĞIZ EMRE KAYNAK YAŞAR DOĞU İLKOKULU KAĞITHANE DNS
2005 FURKAN SAMET ERDEM AŞIK VEYSEL İ.O. BAĞCILAR DNS
2005 ŞEVKETCAN FIRAT İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2005 ENES KUMBASAR PREVEZE İLKOKULU GAZİOSMANPAŞA DNS
2005 YUSUF YİĞİT DİNÇASLAN İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2005 ARDA UÇAR BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY İ.O BAŞAKŞEHİR DNS
2005 ATAKAN TOPAL YAŞAR DOĞU İLKOKULU KAĞITHANE DNS
2005 ÖMER SAİD SARI ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2005 MUSTAFA ÖZDEMİR SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2005 ALİ EFE KAÇAL AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2005 EFE ÇELİK ÖZEL BİLFEN FLORYA İLKOKULU BAKIRKÖY DNS
2005 NİSA KEKLİK AŞIK VEYSEL İ.O. BAĞCILAR DNS
2005 FARUK GÜNDÜZ İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2005 BEKİRCAN BİRER SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2005 RÜVEYDA YAZICI AŞIK VEYSEL İ.O. BAĞCILAR DNS
2005 TOLGA KILINÇ BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY BAŞAKŞEHİR DNS
2005 EMRULLAH KURT ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEVKAT GAZİOSMANPAŞA DNS
2005 YUSUF CEVDET YILDIRIM ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEVKAT GAZİOSMANPAŞA DNS
2005 NURİ KARLI ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEVKAT GAZİOSMANPAŞA DNS
2005 CANER ÇETİNER BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY   DNS

snc_bottom

title_2004kiz

2004 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2004 MAYA KERKESER ÖZEL BOĞAZİÇİ FATİH KOLEJİ SARIYER 9.39
2 2004 HELİN NUR CENGİZ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.50
3 2004 NEHİR DOĞA AYDIN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 9.84
4 2004 ESMANUR ÖZCAN İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.89
5 2004 YASEMİN AKDOĞAN YENİKÖY MEHMETÇİK O. SARIYER 9.89
6 2004 CEYDA GÜLİZAR KILIÇER ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.91
7 2004 DİLAY YILDIZHAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.95
8 2004 CEMRE ZENĞİN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 9.95
9 2004 HELİN IŞIK AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.00
10 2004 SEVVAL ERYAŞAR İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 10.01
11 2004 ESMA ZELİHA ADIGÜZEL KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 10.07
12 2004 NURCAN ULUSOY FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.08
13 2004 AYŞENAZ ŞAHİN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.08
14 2004 ŞİMAL ŞEKER ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 10.15
15 2004 NEZİHE BAŞAK YAVUZ PINARKULE ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 10.17
16 2004 BERRA AYGÜN İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 10.17
17 2004 ZUHAL ÖZLEM KARAASLAN ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 10.18
18 2004 MELİSA YAKUP POUR ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 10.19
19 2004 ZEYNEP NİLSU KALDILI PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.23
20 2004 MELEK NAZ AL ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.32
21 2004 SILA KOLOĞLU ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 10.35
22 2004 MELİKE FEYİZOĞLU F.S.M. ANADOLU İMAMHATİP O.O. AVCILAR 10.36
23 2004 YAREN GÜNAY ATAKÖY 60.YIL BAKIRKÖY 10.36
24 2004 ZEYNEP KÖSEOĞLU SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.38
25 2004 NESİBE TAMGACI FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.40
26 2004 EYLÜL CEMAKEN GÜZEL TEPE O.O EYÜP 10.41
27 2004 DİDAR İLTER HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.41
28 2004 ELİF KIRAK AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.44
29 2004 NEHİR ERDOĞAN ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 10.45
30 2004 DEFNE GÜREL ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ 10.45
31 2004 DAMLA ALKAN YAHYA KEMAL ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.53
32 2004 IRMAK AYŞE GÜNDOĞDU HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.54
33 2004 ELANUR ARSLAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.55
34 2004 NAZLI BİBER MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.59
35 2004 SENA HATİCE RÜSTEMOĞLU ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ 10.59
36 2004 FATMAGÜL VURUCU KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 10.59
37 2004 BENGİSU AYDIN ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 10.67
38 2004 SELCENUR ORUÇ HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 10.67
39 2004 FATMA SENA TATAR FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.69
40 2004 BERFİN DEMİROK DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.71
41 2004 EYLÜL METİN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.71
42 2004 ÖYKÜM RÜYA ERGÜN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.72
43 2004 MELİKE ÇİÇEKÇİ BAYRAMPAŞA MOBİL İH BAYRAMPAŞA 10.72
44 2004 ŞEVVAL YAKIŞAN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.74
45 2004 SELEN ALBAYRAK ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 10.75
46 2004 İLAYDA KARA PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.77
47 2004 ASLI ÖZTÜRK MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.80
48 2004 ELİF ARSLAN ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 10.82
49 2004 ELİF ÖZER DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.82
50 2004 SUMEYYE GEDIKCI ZEYTİNBURNU 75.YİL O.O ZEYTİNBURNU 10.82
51 2004 NURSU YAMAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.84
52 2004 RABIA SEVEN ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 10.86
53 2004 ŞEVVAL GÜZEL TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.88
54 2004 DİLA KARTAL ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 10.92
55 2004 AYÇA LAFÇI ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.94
56 2004 MELİS GÜL ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 10.95
57 2004 NİSA AKBIYIK ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 10.96
58 2004 MELİSE DOLU MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.96
59 2004 BUSE CAKIR AHMET CUHADAROGLU ORTAOKULU KAĞITHANE 10.98
60 2004 DENİZ İREM ÖZGÜLEN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 11.00
61 2004 PINAR ÖKSÜZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.01
62 2004 DİCLE İLHAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.04
63 2004 ELA CAN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.06
64 2004 BESTE ATİLLA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.08
65 2004 ESMANUR ÖNKÜ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.09
66 2004 İREM AŞIR ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 11.10
67 2004 TUĞBANUR KALFA KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 11.10
68 2004 SEMANUR İLKAY TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER 11.10
69 2004 BEYZA KARAMAN HATTAT RAKIM O.O FATİH 11.12
70 2004 KADER BİNGÖL ALİ KORAY  AVCILAR 11.16
71 2004 DİLA BADE AY ATAKÖY 60.YIL BAKIRKÖY 11.19
72 2004 ECE SİNOP ISTEK BİLGE KAĞAN ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.20
73 2004 SAFİYE SENA AKKUŞ ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 11.20
74 2004 SUDENAZ TURMUŞ DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 11.24
75 2004 ZEYNEP DANYILDIZ ALİ KORAY  AVCILAR 11.26
76 2004 CEREN DURMUŞ HATTAT RAKIM O.O FATİH 11.26
77 2004 SELİN KÖSEOĞLU HATTAT RAKIM O.O FATİH 11.27
78 2004 LARA DERİN YALÇIN MEV KOLEJİ BAKIRKÖY 11.29
79 2004 PELİN ALPARSLAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 11.34
80 2004 ZEYNEP AZRA BAŞKABAK PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 11.38
81 2004 NİSAN FERAY DÜZ ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 11.42
82 2004 BAŞAK CENGİZ ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 11.44
83 2004 AYÇA İDİL IRMAK ŞHT ÖĞRT ER OO EYÜP 11.44
84 2004 SILA ACAR ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 11.48
85 2004 GÜLCAN ÜZEL ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.49
86 2004 SERPİL DENİZ ŞEHİTLER OO ESENYURT 11.52
87 2004 ECENUR BİLGİÇ KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 11.55
88 2004 SUDENAZ İĞDE ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 11.59
89 2004 SUDENAS ALTUNTAŞ PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 11.62
90 2004 HACER YILDIZ ŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU ESENYURT 11.63
91 2004 ESRA TOP ŞEHİTLER OO ESENYURT 11.65
92 2004 ECE BAĞDATOĞLU 60.YIL İLKÖĞRETİM OKULU BAKIRKÖY 11.67
93 2004 DİLARA ZÜLAL TAŞ ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 11.73
94 2004 KÜBRA CEYLAN ORHANGAZİ OO ESENYURT 11.82
95 2004 NURGÜL BİLGİN ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 11.83
96 2004 HAZAL ÇAKIR ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.92
97 2004 SEHER ÇOBAN ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 11.93
98 2004 ŞİLAN YILDIZ ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.93
99 2004 FATMA SENA ÖZKAN ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 11.94
100 2004 ŞEVVAL BAL NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.97
101 2004 FERYAL YILMAZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 12.01
102 2004 İREM ÇALIŞKAN ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 12.06
103 2004 ÖYKÜM RÜYA ERGİN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 12.08
104 2004 SUDENAZ AKKAYA ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 12.09
105 2004 BERFİN ASLAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 12.11
106 2004 FATMA ZEHRA İSTEKLİ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 12.17
107 2004 ROJİN EŞSİZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 12.22
108 2004 FATMANUR KANSU ZÜBEYDE HANIM İLKOKULU SARIYER 12.26
109 2004 GÜNEŞ AYDIN ŞİŞLİ ÖZEL EVRİM KOLEJİ ŞİŞLİ 12.46
110 2004 HATİCE NUR GÖKSU YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 12.75
111 2004 MERYEM ÇİÇEK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 13.37
112 2004 ROJİN YALINKAYA BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY BAŞAKŞEHİR 13.44
2004 DİDAR İLTER FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2004 BEYZA KARAMAN FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2004 IRMAK TARAKÇI GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 DENİZ İREM ÖZDİLEN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU DNS
2004 RABİA GÖKÇE TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2004 ZEHRA BEREN ÖZBEK ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ DNS
2004 YAREN GÜNAY ATAKÖY 60.YIL OKULU BAKIRKÖY DNS
2004 DURU SAYGIN ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER DNS
2004 IRMAK AYŞE GÜNDOĞDU FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2004 ÖMER KABALAK ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2004 ECE BERAY ÇAKIR ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2004 ECEM CEYLAN EROL ALTACA O.O SARIYER DNS
2004 RABİA ÖZSOY ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2004 AZRANUR ŞAHİN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2004 İPEK TOPAÇ GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 KARDELEN KILIÇ PREVEZE İLKOKULU GAZİOSMANPAŞA DNS
2004 ALPER DOĞAN SAVAŞ PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2004 ECENUR BİLGİÇ KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU DNS
2004 CEREN DURMUŞ FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2004 ZEYNEP İREM GÖKMEN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2004 ATİYE İLAYDA GEÇİM 60.ORTA OKULU BAKIRKÖY DNS
2004 ÖMER FARUK SERÇE ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2004 KÜBRA SOYAL TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2004 RANA ÇELİK ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2004 ESMA ZELİHA ADIGÜZEL KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU DNS
2004 SEVVANUR ŞERİFOĞLU ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2004 BUSENUR ÇAKIR AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2004 TUĞSEM EBRU ÇİLEKÇİ Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN DNS
2004 ELİF MANGÜP DOĞA KOLEJİ SARIYER DNS
2004 SALIHA AYDIN ZEYTİNBURNU 75.YİL O.O ZEYTİNBURNU DNS
2004 DILA BADE AY ATAKÖY 60. YIL ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2004 ERDİNÇ YIKILKAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2004 TUANA KARAKUŞ GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 LARA DERİN YALÇIN MEV BASINKÖY KOLEJİ BAKIRKÖY DNS
2004 DOĞANUR ÇAYBUGÜN MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2004 ZEYNEP DAGTAŞ ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2004 BÜŞRA AYKAÇ ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA DNS
2004 AYŞENAZ ŞAHİN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2004 DERYANUR İNAN ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA DNS
2004 ŞEVVAL BAL NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2004 ENNUR YILMAZ ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 GÜİDE SUHEN BORA Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN DNS
2004 İREM UZAR GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 İREM GÜLGÜL ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2004 ÜMMÜ TUANNA DEMİRCİ FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2004 PERA KARŞIN ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ DNS
2004 DAMLA COŞ BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY BAŞAKŞEHİR DNS
2004 İREM ÇALIŞKAN ÖZEL ŞEVKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA DNS
2004 NURGÜL BİLGİN ÖZEL ŞEVKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA DNS
2004 MELİKE FEYİZOĞLU FSM ANADOLU İH OO AVCILAR DNS

snc_bottom

title_2004erkek

2004 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2004 KAGAN AKDAN ZEYTİNBURNU 75.YİL ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.23
2 2004 ABDURRAHMAN EFE YÜCEL ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 9.43
3 2004 ANIL EMRE YILMAZ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.50
4 2004 EMİRHAN BAKBAK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.60
5 2004 BATU TEMEL YAHYA KEMAL ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.62
6 2004 ARDA KEREM ERSÖZ GÜNEŞLİ DOĞA KOLEJİ BAHÇELİEVLER 9.63
7 2004 GÖKTUNÇ ŞEN CUMHURİYET KOLEJİ KAĞITHANE 9.64
8 2004 EREN DEMİR YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.65
9 2004 BARIŞ İGDİR YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.67
10 2004 ÖZDEN ERDEM YILMAZER DR.REFİK SAYDAM ORTAOKULU BAHÇELİEVLER 9.67
11 2004 BUĞRA YILDIRIM MEHMET AKİF OO SARIYER 9.70
12 2004 ÖMER YUSUF PALA FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR 9.77
13 2004 CENK JASHUA BROWNFOX PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.79
14 2004 ALİ İŞAN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.81
15 2004 YİĞİT GÜLBAKAN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 9.82
16 2004 YAĞIZ KEREM TEKÇAM ŞAİR NEDİM  BEŞİKTAŞ 9.83
17 2004 BERK YÜKSEL FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.85
18 2004 OSMAN KERİM SEMİZ PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.86
19 2004 CEM İNCE CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.86
20 2004 CEM GÜLTEN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.91
21 2004 HAMZA YAŞAR FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.91
22 2004 UMUT TALHA ÖNERBAY NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.93
23 2004 YAKUP SAYHAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.93
24 2004 HASAN SEVİNÇ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.94
25 2004 EMRE SİNOP ISTEK VAKFI BİLGE KAĞAN ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.95
26 2004 ALP ARPAT OSMAN SAÇMACI ORTAOKULU SARIYER 9.95
27 2004 RAHMATULLAH TAŞKIN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.96
28 2004 YENER BERKE TUNCER ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.96
29 2004 YUSUF GULER ZEYTİNBURNU 75.YİL O.O ZEYTİNBURNU 9.97
30 2004 M. ABDÜLAZİZ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 9.97
31 2004 YİĞİT BUGRA DAL FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.98
32 2004 ENGİN CAN YILMAZ KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.99
33 2004 SEMİH TAN ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 10.03
34 2004 KAAN GÜÇALDI EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 10.04
35 2004 EREN DEMİRCAN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.04
36 2004 SAMET HAKAN ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.04
37 2004 AHMET BUĞRA SABANCI YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTA OKULU BAHÇELİEVLER 10.09
38 2004 KEREM TEMİZER ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 10.11
39 2004 FURKAN FEHİM CAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.11
40 2004 EREN İPEKÇİ MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.11
41 2004 TOLGA DUMAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.14
42 2004 YILDIRAY TAŞDEMİR SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.14
43 2004 CANER DOĞAN MEV. NIHAT ÇANDARLI AVCILAR 10.14
44 2004 BARIŞ ORUK EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 10.15
45 2004 ULAŞ SERİNHAVA TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.16
46 2004 TALİP AKHEM İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 10.18
47 2004 UĞUR DAĞ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.18
48 2004 YAĞIZ YILMAZ MEHMET AKİF İNAN ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.19
49 2004 EYÜP MERT ÖZÇETİN ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 10.19
50 2004 TAYGA PREŞEVA ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ 10.19
51 2004 BİLAL ÇALIŞKAN MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.20
52 2004 SİNAN PARLAR ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 10.24
53 2004 BATUHAN GENÇ AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.26
54 2004 NİHAT ÖZDEMİR MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.26
55 2004 SAİM EMRE SALİHOĞLU KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 10.28
56 2004 EFE AYDOĞAN ÖZEL ÇAĞ  FATİH BÜYÜKÇEKMECE 10.28
57 2004 AHMET BATU SÖNMEZ ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ 10.29
58 2004 YUNUS İSLAM ÇİFÇİ ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.29
59 2004 EMRULAH MERİÇ YAĞMUR FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 10.30
60 2004 UMUT MURAT TUNA ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 10.30
61 2004 FERHAT AĞKAN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.31
62 2004 EREN SÖĞÜT MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.31
63 2004 HALUK CEM DEMİRHAN ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 10.35
64 2004 YUSUF MERT DOĞAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.36
65 2004 BERK ŞAHİN ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 10.36
66 2004 ADİL FURKAN CULFA ÖZEL ÇAĞ  FATİH BÜYÜKÇEKMECE 10.40
67 2004 GÖKDENİZ ÇOBAN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 10.41
68 2004 EMİRHAN OTCU MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.41
69 2004 ALİ SAKA İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 10.41
70 2004 DOĞU EREN AY ATAKÖY 60. YIL ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.45
71 2004 BURAK YOLAŞAN 700.YIL OSMANGAZİ ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.47
72 2004 MURAT İŞNAS MEV.NİHAT ÇANDARLI ORTAOKULI AVCILAR 10.48
73 2004 DENİZ ADIGÜZEL ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 10.48
74 2004 EREN BİLGİÇ TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.49
75 2004 EMRE UZBAY ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ 10.49
76 2004 YUNUS EMRE KARAÇOBAN ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 10.50
77 2004 İSMAİL ÇEŞMECİ ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.51
78 2004 ÜMİT GÜNDOĞAN HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 10.53
79 2004 EREN BİLAL IŞIK PROF. MUHARREM ERGİN ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.53
80 2004 İLYAS DEMİRTAŞ AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.60
81 2004 ÖMER YILDIRIM YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 10.62
82 2004 RIDVAN DOĞAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.62
83 2004 ZEYNEL AHMET ŞAHİN ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 10.64
84 2004 EMİRCAN ÇAKAL HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 10.67
85 2004 TUNCAY EVELEK SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.67
86 2004 YUSUF SERGEN UÇMAZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.68
87 2004 MUHAMMED BAĞATUR YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.69
88 2004 AHMET SAİT GÜLER Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.71
89 2004 BARIŞ GÜNER ŞAİR NEDİM ORTAOKU BEŞİKTAŞ 10.71
90 2004 YUSUF ENES OCAK YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 10.74
91 2004 YUNUS A?CA NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.75
92 2004 ALİHAN AKTAŞ MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.77
93 2004 ERDİNÇ YIKILAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.79
94 2004 AYTUG DOĞAN ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 10.80
95 2004 AHMET YUSUF YALÇIN ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 10.82
96 2004 MELİH FIŞKIN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.85
97 2004 RECEP ACAR YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.86
98 2004 VURAL KADİR ASLAN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.92
99 2004 ALPER DOĞAN SAVAŞ PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 11.02
100 2004 ÖMER FARUK SERÇE ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 11.06
101 2004 GÖKAY ATILGAN ÖZEL GOP ŞEFKAT KOLEJİ GAZİOSMANPAŞA 11.16
102 2004 MERT GÜLTEKİN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.22
103 2004 ÖMER KABALAK ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.22
104 2004 BURAK AKTÜRK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.23
105 2004 ONUR KURŞUN SÖĞÜTLÜÇEŞME İLKOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.24
106 2004 TUNCAY EVELEK SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.27
107 2004 YAĞIZ ŞERİF BAŞKURT ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 11.30
108 2004 YUNUS AKAŞ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.32
109 2004 MÜSLÜM UYANIK AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 11.38
110 2004 SELAHATTİN ER NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.43
111 2004 İLKER EROL NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.54
112 2004 HAMA BURAK CAMCI Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 11.68
113 2004 KEREM GÜZEL YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 11.69
114 2004 İSA BABAYAVRUSU ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.85
115 2004 ŞÜKRÜ CEYLAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.88
116 2004 BENDAR YETER BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 12.27
117 2004 MELİH FIŞGIN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 15.68
2004 BATUHAN GÜNEŞ AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2004 MUSTAFA CABBAR ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA DNS
2004 MEHMET EMİN AKGÜL AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2004 HAKAN YÜCEL YETER ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2004 ALİ YİĞİT KARACA ÖZEL EĞİTİMCİLER KOLEJİ BAKIRKÖY DNS
2004 MEHMET AKDAŞ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2004 ENES ÜSTÜN TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2004 MUHAMMED BURAK ERKOL TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2004 TOPRAK TÜRK GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 BERKER ÜMİTVAR FLORYA KOLEJİ BAKIRKÖY DNS
2004 MERT YAMAÇ KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU DNS
2004 YAĞIZ KEREM TEKÇAM ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ DNS
2004 ÖMER FARUK PALA FMV ÖZEL ISPARTAKULE IŞIK İLKÖĞRETİM AVCILAR DNS
2004 ABDULLAH YAHYA UĞURLU ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2004 LUD SAID GUNAY ZEYTİNBURNU 75.YİL O.O ZEYTİNBURNU DNS
2004 EFE NASUH ERÇİN GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 BERKAY AKCAY ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU DNS
2004 BARAN BALTA NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2004 KEMAL FURKAN BAYINDIR PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2004 BERKİN AKYÜZ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2004 EREN UMUTLU MEHMET AKİF İNAN ORTA OKULU BAYRAMPAŞA DNS
2004 ENES BAYRAM ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA DNS
2004 FURKAN AKIN PROF. MUHARREM ERGİN ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2004 İLAYDA KARA PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2004 EMİR ÇELİK GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2004 EMİRHAN SÜMBÜL CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2004 EFE KURHAN ÖZEL TAŞ İLKÖĞRETİM OKULU BAKIRKÖY DNS
2004 HASAN ALINCAK TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2004 ERDİNÇ YIKILAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2004 SERHAT ALTIN İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2004 EMRE ERYİĞİT MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2004 BEKTAŞ BİROL BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY BAŞAKŞEHİR DNS
2004 EYÜP ŞİMŞEK MEV.NİHAT ÇANDARLI AVCILAR DNS
2004 ZEYNEL AHMET ŞAHİN ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEVKAT GAZİOSMANPAŞA DNS
2004 YUNUS EMRE KARAÇALI ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEVKAT GAZİOSMANPAŞA DNS
2004 GÖKAY ATILGAN ÖZEL GAZİOSMANPAŞA ŞEVKAT GAZİOSMANPAŞA DNS

snc_bottom

title_2003kiz

2003 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2003 REFİA DERMANCIOĞLU ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.17
2 2003 ELA DERİN CESUR ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.23
3 2003 SELEN SABIR İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.28
4 2003 NURCAN ERTEPE KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.30
5 2003 SONGÜL AKKUŞ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.30
6 2003 İPEK DERİNKÖK ÖZEL NOBEL ORTAOKULU SARIYER 9.38
7 2003 EYLÜL MAVZER ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 9.44
8 2003 İREM GENÇ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.48
9 2003 SİNEM KAPLAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.48
10 2003 GÖZDE KAR İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.50
11 2003 ÖZLEM KANDEMİR ORHANGAZİ OO ESENYURT 9.57
12 2003 SELEN GÜNGÖR YALIKÖY ORTAOKULU ÇATALCA 9.59
13 2003 ÖZGE MERCAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.61
14 2003 BETÜL TERZİ MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.66
15 2003 ZEYNEP ÇİÇEN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.68
16 2003 FADİMENUR KARAGÖZ DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 9.69
17 2003 GÜLAY IŞIK 80.YIL ORTAOKULU ESENYURT 9.70
18 2003 GIZEM SARI AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 9.72
19 2003 DİLAN DAMLA ÇELİK ALPASLAN ORTAOKULU SARIYER 9.72
20 2003 BERİL GEDİK ATATÜRK İ.Ö.O KAĞITHANE 9.77
21 2003 GAMZE YILMAZ KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.77
22 2003 NEŞE ÖZDEMİR SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.82
23 2003 ELANUR EKİNCİ ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 9.82
24 2003 REYYAN ÜSTÜN YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTA OKULU BAHÇELİEVLER 9.84
25 2003 MELİKE ASLAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.87
26 2003 ZEYNEP ERCİN HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 9.87
27 2003 SENANUR DEMİREL ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.87
28 2003 YAĞMUR MENTEŞ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.92
29 2003 DİLAN ACAR TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.92
30 2003 PELİN ŞAHİN İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.92
31 2003 ALEYNA ECE YUKSEL ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 9.94
32 2003 KARİNA SELİN GÜKRER ÖZEL EVRİM OKULLARI ŞİŞLİ 9.95
33 2003 SELİN İLKBAHAR ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.96
34 2003 ÖYKÜ TAŞKIRAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.96
35 2003 DİLAY KOCACIK BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 9.96
36 2003 HATİCE ERDOĞAN BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 9.99
37 2003 BEYZA İNCE ALPASLAN ORTAOKULU SARIYER 10.01
38 2003 DURU MELEMŞE EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 10.01
39 2003 SILA DEMİR NİHAT ÇANDARLI AVCILAR 10.02
40 2003 DİLAN KAYIKÇI KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 10.03
41 2003 NURAN İŞNAS MEV.NİHAT ÇANDARLI AVCILAR 10.03
42 2003 SILA BOZKURT PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.03
43 2003 AYŞE KOÇER DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.03
44 2003 YASEMİN YALCIN ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 10.04
45 2003 BERRA ÖZTÜRK HİSAR OKULLARI KAĞITHANE 10.04
46 2003 ŞEVVAL ŞENGİL HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.05
47 2003 SELVİ AKTÜRK İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 10.06
48 2003 AFRA GÜL CANAN KARDENİZ PEYAMİ SAFA ORTAOKULU BAĞCILAR 10.08
49 2003 ELİZ CANSE GÖYSAL ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.09
50 2003 ZERDA ERKUN ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 10.10
51 2003 ZEYNEP ARAL HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.10
52 2003 MERYEM ÇAKMAK AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.11
53 2003 ELİF OKAY ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 10.14
54 2003 YAĞMUR ORGARUN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.16
55 2003 YAĞMUR ÇETİN RECAİZADE EKREM İ.Ö.O SARIYER 10.16
56 2003 ADA ŞENYURT NESLİN DEGİSEN SESİ O.O. ŞİŞLİ 10.18
57 2003 ECRİN BERK HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 10.18
58 2003 NAZAR ÜRKMEZ TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.19
59 2003 ECE SU BAL ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.22
60 2003 ESRA OKAY ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 10.22
61 2003 SERAP ERMİŞ AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.23
62 2003 ZEYNEK KİREMİTCİ EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 10.24
63 2003 YAĞMUR GÜLTEKİN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.24
64 2003 DİLARA DİLMAR ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.25
65 2003 IKBAL BULUT PEYAMİ SAFA ORTAOKULU BAĞCILAR 10.25
66 2003 BÜŞRA İŞAN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 10.25
67 2003 SUDE GÖKBULUT TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.27
68 2003 BUKET PEKTAŞ MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.27
69 2003 RÜYA TÜRKTAN ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.28
70 2003 MİNEL FİDAN HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.28
71 2003 AYLİN GENCER AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.28
72 2003 ZEYNEP SILA YÜCE ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 10.29
73 2003 DOĞA AKCAN ŞEHİT PİLOT MUZAFFER ERDÖNMEZ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.31
74 2003 BAHAR ÜNLÜ TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.32
75 2003 HALENUR YILMAZ ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 10.32
76 2003 MELTEM ALDIRMAZ HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.32
77 2003 SUDENAZ KABAKÇI TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.33
78 2003 RUKIYE CENGEL ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 10.37
79 2003 NİLSU KARABULUT ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.38
80 2003 DİLEK GÖZDE ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 10.39
81 2003 ELİF NEVA EFE YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTA OKULU BAHÇELİEVLER 10.40
82 2003 BETÜL TAZEGÜL ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.41
83 2003 NURSEN AVCI AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.45
84 2003 MELİS İLÇEK Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.46
85 2003 NAZLİNUR YALLİ PEYAMİ SAFA ORTAOKULU BAĞCILAR 10.48
86 2003 RUMEYSA SUDE ÜNAL PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.48
87 2003 BUSE SELİN ELİK FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.50
88 2003 HALENUR ÇALIŞKAN YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTA OKULU BAHÇELİEVLER 10.55
89 2003 TUANA DEMİRCİ HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.57
90 2003 BEYZA NUR YILMAZ ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 10.60
91 2003 ESRA TOSUN ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 10.62
92 2003 ZÜLAL YAZGAN HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 10.64
93 2003 BUSENUR VURGUN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.72
94 2003 ZEYNEP ÖZEL ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 10.73
95 2003 FATMANUR METİN ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 10.77
96 2003 GİZEM KÜREKÇİOĞLU ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 10.78
97 2003 KADER ÇUKUR SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.79
98 2003 ALEYNA BEŞKARDEŞ ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 10.79
99 2003 GÜLCAN KARAASLAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.79
100 2003 AZRA TARAKCI ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 10.80
101 2003 RABİA GÜNEY ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.83
102 2003 KARDELEN ARSLAN BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 10.84
103 2003 BEYZA KURT ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.86
104 2003 ŞÜHEDA KÜÇÜK DEDE KORKUT   10.86
105 2003 FİRDEVS ÖZKAYA DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.87
106 2003 BEGÜM ECE ASLAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.87
107 2003 EMİNE KAYA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.90
108 2003 NURGÜL DEMİRKAZIK DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 10.91
109 2003 SUDE ZUMBAROĞLU KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 10.92
110 2003 KAYRA TUĞTEPE PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.93
111 2003 CEREN İZEL EĞEDEMİR KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 10.94
112 2003 ÖZLEM AKGÜL ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.98
113 2003 HATİCE KORHAN DEDE KORKUT BAĞCILAR 10.98
114 2003 BEYZA ACAR ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA 10.99
115 2003 DİLEK SUDE DELİVELİ DOKTOR ZEYNEL ABİDİN ERDEM   11.00
116 2003 CEMRE CESUR PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 11.01
117 2003 SILA DEMİRCAN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.05
118 2003 MELİS AKKUŞ ORHANGAZİ OO ESENYURT 11.06
119 2003 HİLAL GÜNDOĞDU AHMET ÇUHADAROĞLU ORTAOKULU KAĞITHANE 11.09
120 2003 SILA BEYAZ AHMET ÇUHADAROĞLU ORTAOKULU KAĞITHANE 11.12
121 2003 İREM BAHAR İRİSULUK ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 11.14
122 2003 AYLİN DİLEK KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 11.15
123 2003 REYHAN HAMALOĞLU YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 11.16
124 2003 ZEYNEP İLARSLAN ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 11.22
125 2003 SUDE KANBİR NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.27
126 2003 ESMANUR YILDIRIM AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 11.27
127 2003 FERİDE GÜL ATILAN ORHANGAZİ OO ESENYURT 11.28
128 2003 BEYZA SALMAN ORHANGAZİ OO ESENYURT 11.32
129 2003 EKİN BETÜL YEŞİL MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.33
130 2003 EMEL CEYDA DURAL ÖZEL EVRİM OKULLARI ŞİŞLİ 11.41
131 2003 MÜGE ŞEN ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 11.42
132 2003 SÜMEYYE ÇİÇEK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.50
133 2003 İREM DEMİRSOY ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.54
134 2003 TUĞBA NUR YILDIZ FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 11.55
135 2003 ASLINUR SÖNMEZ MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 11.82
136 2003 FEDİLE ÇELİK ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 11.82
137 2003 EBRU PALA ŞEMSETTİN SAMİ ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 11.83
138 2003 EDANUR DEVİREN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.91
139 2003 AYRİS ERKAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 12.27
140 2003 GÜLCAN KURŞUN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 12.34
141 2003 ŞÜHEDA KÜÇÜK DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 13.51
2003 SELİN KÖSEOĞLU FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2003 SUDE KORKMAZ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 BEYZANUR YILMAZ ATATÜRK İ.Ö.O KAĞITHANE DNS
2003 TUBA PEKEDİZ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 EHRA ŞAHİN Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN DNS
2003 BUSE ÖRNEK İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2003 ZEYNEP ERİM ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2003 MERVE ERKOL TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2003 FATMANUR GÜLLÜK MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2003 MÜRŞİDE APAYDIN ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU DNS
2003 EYLÜL DEMİR TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2003 MERVE NAYMAN 60.ATAKÖY ORTA OKULU BAKIRKÖY DNS
2003 PINAR ŞAPOĞLU NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 BUSE SENA TELLİ MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2003 SEYMEN KEMERLİOĞLU ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 EDA EMİNE TOPUZ TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2003 SEHER HAN MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2003 BERFİN DOĞAN ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2003 SUDE ORUK EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY DNS
2003 CEMİLE GEZER ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2003 HATİCE NUR ÖZTÜRK ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2003 ŞEVVAL YÜKSEL ŞENGİL HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2003 CEREN ERTEM NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 ELÇİN ERDOĞAN ÖZEL EVRİM OKULLARI ŞİŞLİ DNS
2003 SENANUR DEMİREL ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 BEYZA YILMAZ ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2003 ELÇİN ERDOĞAN ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ DNS
2003 ZEYNEP ERÇİN HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER DNS
2003 AZRA AKSU MEHMET AKİF ORTAOKULU SARIYER DNS
2003 ÖYKÜ OKUYUCU ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ DNS
2003 BEYZA AKBULUT ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 DENİZ KONUKÇU PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2003 ASLI BİRSU MERCİK ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2003 EZGİ AYDIN ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ DNS
2003 ŞEYME CERSEL ŞAHİR ZİHNİ ORT BAKIRKÖY DNS
2003 ÇINAR YILDIRIM ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 MELTEM EMİNE ALDIRMAZ FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH DNS
2003 SELEN SABIR İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2003 SEDANUR MADEN FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2003 ZÜMRETE UĞURLU AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR DNS
2003 NİSA NUR ÇALIŞ MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2003 SEDANUR KURTARAN Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN DNS
2003 YAĞMUR ORGARUN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 NAZAR ÜRKMEZ TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 SILA BEYAZ AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2003 RÜMEYSA SUDE ÜNAL PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2003 BETÜL TAZEGÜL ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS

snc_bottom

title_2003erkek

2003 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2003 JAMSHID NASIMI BAKIRKÖY FATİH KOLEJİ BAKIRKÖY 8.40
2 2003 AHMET YASUGAY GÖNEN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 8.54
3 2003 TAHA FURKAN YILDIZ AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 8.84
4 2003 UMUTCAN KİŞEÇÜKLÜ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 8.87
5 2003 BİLAL ARAZ DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 9.01
6 2003 ETHEM YAGCI ZEYTİNBURNU 75.YİL O.O ZEYTİNBURNU 9.11
7 2003 EREN TAŞKIN ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 9.13
8 2003 YUSUF EMRE AVCI FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.24
9 2003 MAHİR GÜNEŞ ESENYURT 80 YIL O.O ESENYURT 9.29
10 2003 TAYLAN GÜR ALI KARAY AVCILAR 9.34
11 2003 HÜSNÜCAN ÇİÇEN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.37
12 2003 ÇAĞRI KARACA DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 9.48
13 2003 KEREM TOPÇU DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 9.50
14 2003 YİĞİT MERT AKBULUT ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 9.53
15 2003 YUNUS EMRE ALP PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.53
16 2003 BİLAL KARAGÖZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.58
17 2003 İLHAN ALKAN İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.60
18 2003 ÖMER METE ÇELİK ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.60
19 2003 MUHAMMED YASİN DEMİR İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.61
20 2003 AHMET ALTAWİ 75.YIL OO ZEYTİNBURNU 9.62
21 2003 HAMZA DENGİZ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.64
22 2003 CAN AVCI AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 9.65
23 2003 AYBERK AKSOY ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 9.65
24 2003 AKIN İRİÇ YALIKÖY ORTAOKULU ÇATALCA 9.66
25 2003 SAVAŞ MARHAN AŞIK VEYSEL İ.Ö AVCILAR 9.66
26 2003 JEAN BATU PONCE PİER LOTTİ FRANSİZ KOLEJİ EYÜP 9.67
27 2003 AYBERK AKGÜN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.68
28 2003 TURĞUT ALP TUGAN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 9.69
29 2003 GÖKDENİZ DOĞMAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.70
30 2003 ARDA AKIN ALP ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.71
31 2003 SÜMMANİ KAŞIKÇI PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.72
32 2003 BURAK KARAKAŞ DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 9.73
33 2003 MAHMUT YILDIRIM KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.75
34 2003 FIRAT SÖKMEN İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.76
35 2003 RECEP KARABATAK CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.78
36 2003 HAKAN EMRE KUBİLAY ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.79
37 2003 ERAY KAR İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.83
38 2003 UMUT GÜLTEKİN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.84
39 2003 BEDİRHAN GÜLÜŞTÜR MÜRVET EVYAP KOLEJİ SARIYER 9.89
40 2003 BİRKAN TURAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.93
41 2003 SEĞMEN KEMERLİOĞLU ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.94
42 2003 OKAN DALGACI ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 9.96
43 2003 DOĞUKAN KARTAL ORHANGAZİ OO ESENYURT 9.96
44 2003 SAMET UZUN KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.98
45 2003 ABDULLAH ÖZDEMİR MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 9.99
46 2003 HASAN EREN RÜZGAR YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTA OKULU BAHÇELİEVLER 9.99
47 2003 DAVUT ERGEN DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 10.00
48 2003 GÖRKEM KOCA EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 10.03
49 2003 EMİRCAN YAŞAR ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.04
50 2003 ABDULLAH ALTAWİ 75.YIL OO ZEYTİNBURNU 10.06
51 2003 METİN YURTAL SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.07
52 2003 ONUR TÜKENMEZ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 10.09
53 2003 OĞUZHAN MARAZ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.09
54 2003 DURMUŞ BOZKIR MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 10.11
55 2003 MEHMET TUĞRUL ÇOLAK ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.12
56 2003 FERDİ YATKIN AHMET ÇUHADAROĞLU İLKÖĞRETİM OKULU ŞİŞLİ 10.13
57 2003 SERTAN HULAKU MEV.NİHAT ÇANDARLI AVCILAR 10.13
58 2003 EMİR KAAN IŞIK MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 10.14
59 2003 MURAT ÇEKİM İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 10.15
60 2003 VEDAT SENEMCAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.15
61 2003 ALPEREN KILIÇARSLAN DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 10.15
62 2003 SAMET AYBARGIN MEV.NİHAT ÇANDARLI AVCILAR 10.16
63 2003 AHMET CEYLAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.17
64 2003 NAZMİ AZEM KALELİ AŞIK VEYSEL OO BAĞCILAR 10.17
65 2003 DURMUŞ YILDIRIM ESENYURT 80 YIL O.O ESENYURT 10.19
66 2003 MEHMET TANER ALTINBİLEK AŞIK VEYSEL OO BAĞCILAR 10.21
67 2003 CELAL ABBAS ŞİMŞEK ALİ KARAY AVCILAR 10.23
68 2003 SEBAHATTİN GÜNER DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.23
69 2003 BORA YİĞİT HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.26
70 2003 SÜLEYMAN TARÇIN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.26
71 2003 BERATCAN DEMİRBAŞ ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 10.26
72 2003 ALİ ALAGÖZ BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 10.28
73 2003 EMİR BUHARİ BABUR ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.29
74 2003 UFUK ŞENGÜLER ATIŞALAMI ORTAOKULU ESENLER 10.29
75 2003 İSA A?DAŞ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.32
76 2003 BERAT KIRAN ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.32
77 2003 EFE SANCI MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.34
78 2003 BERKE BİLAL CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.35
79 2003 BURAK KAAN ÖZKAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.35
80 2003 FURKAN AKIN PROF.MUHARREM ERGİN  BAYRAMPAŞA 10.36
81 2003 FURKAN YURLU PROF. MUHARREM ERGİN ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.41
82 2003 ÜSTÜN BAŞAK TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.44
83 2003 UMUTCAN ERDEN ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.44
84 2003 EMİR NİHAT SERDAROĞLU ÖZEL EVRİM OKULLARI ŞİŞLİ 10.46
85 2003 MECİT GÜNAYDIN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.48
86 2003 İBRAHİM YILDIZ YUNUS EMRE İMAM HATİP ORTA OKULU BAHÇELİEVLER 10.49
87 2003 GÜZ KUŞGİL ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.49
88 2003 METEHAN BAYRAK ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.50
89 2003 ALİ ÖMER DANKİ ÖZEL EVRİM  OKULLARI ŞİŞLİ 10.52
90 2003 İBRAHİM ATMACA TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.53
91 2003 EMRE KAAN AKTAŞ PROF. MUHARREM ERGİN ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.55
92 2003 HASAN KAS CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.56
93 2003 OSMAN EMRE ÇELİK Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.60
94 2003 SEMİH AKSU SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.60
95 2003 ENES TÜRKÖZ 75.YIL OO ZEYTİNBURNU 10.66
96 2003 DENİZ AKAN ÖZEL EVRİM OKULLARI ŞİŞLİ 10.70
97 2003 RESUL ÖZBEK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.71
98 2003 MELİH TAHA KURAL ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.75
99 2003 FURKAN GÜNEY NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.83
100 2003 YUNUS EMRE ÇELİK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.88
101 2003 SEZGİN TURAN İNCİRTEPE İLKÖĞRETİM OKULU ESENYURT 10.89
102 2003 KADİR EKİN MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.89
103 2003 TAYLAN BİNBİR PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.91
104 2003 ERAY ÖZTÜRK SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 11.03
105 2003 YASİN DURAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.08
106 2003 FERHAT YAVUZ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.08
107 2003 AZAT TURAN İNCİRTEPE İLKÖĞRETİM OKULU ESENYURT 11.20
108 2003 EREN KARAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 11.22
109 2003 EMRE FURKAN TAŞTAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.23
110 2003 BERAT BUDAK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.58
111 2003 BERKAY ÖZTÜRK ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.58
112 2003 HIDIR GÜLDAĞ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.97
113 2003 FURKAN PALAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 12.63
114 2003 MEHMET BERKE KAYAR ÖZEL ÇAĞ  FATİH BÜYÜKÇEKMECE 13.21
115 2003 EMRE TUNÇ ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 13.22
116 2003 EGE ÇALDEMİR ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ 14.64
117 2003 BATURHAN ÇELENK FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 14.76
2003 YIGITCAN ALBAYRAK ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU DNS
2003 BATUHAN SARIKAYA ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2003 EMİR KAFADAR ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER DNS
2003 BURAK HARUN ŞEN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 BERAT ÇAĞLAR ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA DNS
2003 EREN KOÇ ESENYURT 80 YIL O.O ESENYURT DNS
2003 ENES YETİM KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU DNS
2003 FURKAN TUNÇ GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2003 FURKAN AKTAŞ HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER DNS
2003 ERDEM KAPISIZ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 EMİRHAN KILIÇ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 GÖKHAN SARIKAYA ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 KADİR FARUK MISIRLIOĞLU ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2003 İSHAK ALP KOÇOĞLU ÖZEL EĞİTİMCİLER KOLEJİ BAKIRKÖY DNS
2003 BURAK KAYNAK ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA DNS
2003 MUHAMMED VEYSİ ORTAÇ TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2003 PAMUK ÇELİK YALIKÖY ORTAOKULU ÇATALCA DNS
2003 FIRAT ÖZKANCA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY DNS
2003 EKREM EGİ ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA DNS
2003 HAMZA ARICA ESENYURT 80 YIL O.O ESENYURT DNS
2003 MEHMET EMİN ALBAYRAK EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY DNS
2003 BERKAY BAYUTKU DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ DNS
2003 EMİRHAN MİNCİ ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2003 EMİR SONER MARANGOZLAR GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2003 DİLEK SUDE DELİVELİ ÖZEL DR. ZEYNEL ABİDİN ERDEM FATİH O.O. BAYRAMPAŞA DNS
2003 REMZİ KARACA TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2003 KAYRA TUĞTEPE PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2003 MURAT HALLI ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2003 ÖMER YUTAS BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR DNS
2003 EMRE ALTINSOY NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 YASİN BERK ERGÜL MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2003 BEDİRHAN ÖZYURT TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 BURAK AKDAĞ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 EREN ÇETİN TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2003 KEMAL TAZEGÜL ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 OKTAY BENEK ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2003 VOLKAN TOPSAKAL DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2003 EFE DEMİRDİŞ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 SUAT KORKUT ÖZSOY ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2003 MUSTAFA YAVUZ TOPTAŞ GAZİOSMANPAŞA ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2003 BEGÜM ECE ASLAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2003 YUNUS ESER ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2003 GÖKBERK EVİRĞEN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY DNS
2003 BARAN AYDEMİR AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR DNS
2003 HAMZA BİLKAY AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR DNS
2003 EMRE UNCU ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ DNS
2003 ÖMER DANKİ ÖZEL EVRİM OKULU ŞİŞLİ DNS
2003 DENİZ İNAN ŞİMŞEK MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2003 EFE KİPER MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2003 YASİN KIRAÇ MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2003 HASAN AYDIN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2003 FURKAN KAAN SARAL BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR DNS
2003 TAYLAN BİNBİR PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2003 MUHAMMET EMİR SERT ŞHT ÖĞRT ER  EYÜP DNS

snc_bottom

title_2002kiz

2002 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2002 CEREN DURUR HATEMOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU SARIYER 8.75
2 2002 MELİSA ATASOY HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.81
3 2002 EKİN BULUTAY TAŞ MEKTEP BAKIRKÖY 8.84
4 2002 ŞEYMA SUNA ERDOĞAN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 8.98
5 2002 YAĞMUR ALKAN HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.19
6 2002 ÖZGE SEVAL MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.26
7 2002 İREM RABİA TOPÇU KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.31
8 2002 LEYLA ÖZDOYURAN ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.34
9 2002 SÜPHAN NURSU KETEN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.35
10 2002 ZEYNEP SUDE ÇOLAK İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.37
11 2002 ZEYNEP KIDİL MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.45
12 2002 ALEYNA DABANLI HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.47
13 2002 CEREN KAYRAK BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 9.50
14 2002 SELEN BUSE SEÇEN HÜSAMETTİN ZİLER ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.53
15 2002 ÖYKÜ DUMAN İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.56
16 2002 SUDEN OKSAL YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.58
17 2002 SEVCAN ÇEVİK 75.YIL O.O. ZEYTİNBURNU 9.59
18 2002 BEYZA ÖZDİLEK CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.60
19 2002 ALEYNA ALTAY 75.YIL O.O. ZEYTİNBURNU 9.64
20 2002 ŞELALE ŞANLI İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.67
21 2002 MELEK KAYABAŞI AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 9.78
22 2002 ASEL ÖZCAN TAŞ MEKTEP BAKIRKÖY 9.80
23 2002 DOĞA UĞURLU İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.85
24 2002 ZÜBEYDE BULUTAY TAŞ MEKTEP BAKIRKÖY 9.85
25 2002 DİLARA AÇIK HÜRRİYET İMAMHATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.86
26 2002 DEFNE AKSOY ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.90
27 2002 YAREN BAŞTÜRK AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 9.90
28 2002 HİLAL DİNER KAZIM KARABEKİR İ.Ö.O SARIYER 9.92
29 2002 PINAR ALAN HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 9.93
30 2002 ECE DOĞA GÜL DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 9.94
31 2002 DİLARA TEPE HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 9.96
32 2002 YAĞMUR AVCI YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.96
33 2002 ZEHRA EFE İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.98
34 2002 BUSE ÖZTÜRK FATİH EDİRNEKAPI O.O. FATİH 10.02
35 2002 ELİF KOÇAK TOPKAPI DOĞA KOLEJİ FATİH 10.02
36 2002 GÜLSÜM ULUÇAY FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.02
37 2002 BUSE NUR BOLAT ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.04
38 2002 SENA AVCI CENGİZHAN O.O. KAĞITHANE 10.05
39 2002 ÇAĞLANUR SORKUN ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.07
40 2002 BÜŞRA MUTLU FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 10.09
41 2002 MELİSA BAKIRCAN HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 10.09
42 2002 NAZLI TAŞ DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 10.10
43 2002 SUDE KUŞ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.11
44 2002 BEREN ERSAN DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 10.11
45 2002 HATİCE SALMAN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.12
46 2002 KADER ŞEN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.16
47 2002 AYŞE GÖKÇE KOYUN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.18
48 2002 BERNA EKİCİ ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE 10.19
49 2002 ALEYNA NUR TUNÇ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 10.20
50 2002 SIDIKA İREM YAĞMUR FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 10.20
51 2002 DİLAN BİNBİR PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.20
52 2002 BÜŞRA DEMİR ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 10.21
53 2002 BUSE CEREN TAPAR İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 10.21
54 2002 ECEM SİNEM UÇAN FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.22
55 2002 EYLÜL AYDIN ŞAİR NEDİM BEŞİKTAŞ 10.24
56 2002 EDANUR SARGIN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.25
57 2002 BESTEGÜL TOSUN MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.26
58 2002 ELİFCAN ENGİN OSMANGAZİ ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.27
59 2002 ÖZLEM ÇAPAN YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.28
60 2002 DAMLA EZEL TUNCA AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE 10.30
61 2002 BELKISA CANİŞ MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 10.31
62 2002 EZGİ POLAT DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.32
63 2002 ESLEM GÜNAY 75.YIL O.O. ZEYTİNBURNU 10.34
64 2002 BEYZANUR KARAGÖZ FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 10.35
65 2002 GÖKŞİN SEMİZ ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.35
66 2002 ELİF TORMAN AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.41
67 2002 GÖKŞEN AYAR ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.44
68 2002 SEHER AYDIN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.46
69 2002 ALEYNA KAYALIK MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.48
70 2002 DİLARA GÜVEN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.51
71 2002 KÜBRA GÜNEY NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.54
72 2002 SEREN YALÇIN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.55
73 2002 MERCAN TEMEL BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 10.57
74 2002 AYBÜKE BEKTAŞ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.58
75 2002 İREM BOAR Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.59
76 2002 İREM NAZ ÇAVUŞOĞLU MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.60
77 2002 NURAY EKEMEN DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 10.62
78 2002 ASLIHAN KESKİN ÖZEL ÇAĞ FATİH BÜYÜKÇEKMECE 10.66
79 2002 İLAYDA DİLAN POLAT ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.70
80 2002 SENA TAHTLI YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.74
81 2002 FATMA SEVEN MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 10.75
82 2002 DİLARA COŞKUN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.78
83 2002 BETÜL ÖZTÜRK FATİH EDEİNEKAPI O.O. FATİH 10.89
84 2002 ÖZGE GÜRLER FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH 10.89
85 2002 CEREN SOYTÜRK AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.92
86 2002 FATMA BETÜL YILDIRM PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.94
87 2002 EYLÜL AKKILIÇ ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 10.95
88 2002 HASRET ÖZKAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.95
89 2002 MERVE TATLISES ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 10.96
90 2002 İREM ÇELİKTENYİLDİZ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.12
91 2002 EMİNE SULTAN KUYU FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH 11.14
92 2002 MİNE ALTINOK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.24
93 2002 SÜMEYYE TOSUN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.46
94 2002 MELEK ÇELİK FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 11.56
95 2002 SİBEL ÇAKIRGÖZ ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 11.63
96 2002 HÜSNA DİLA HELVACI AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ 12.01
97 2002 BEYZANUR ARSLAN FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 12.03
98 2002 HİLAL KAYA MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 12.04
99 2002 KÜBRA GÜNEL HATTAT RAKIM O.O FATİH 12.08
2002 MELİKE ASLAN TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2002 BAŞAK ACAR YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 HATICE KORHAN DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2002 ESRA TOP ŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU ESENYURT DNS
2002 EBRAR KOÇOĞLU ÖZEL EĞİTİMCİLER KOLEJİ BAKIRKÖY DNS
2002 SELCAN YILMAZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2002 CAHİDE NİSA ALTINSOY DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2002 HALE CEVAHİR ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 EMİR EKMEN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2002 BERİBAN AYGÜN FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH DNS
2002 HATİCE PÖGE ŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU ESENYURT DNS
2002 SEHER ALTAY SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2002 AYŞE HARMAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2002 DİLAY YEDİKARDEŞ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2002 CEREN ŞEN HÜRRİYET İMAMHATİPORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2002 AHSEN KAPLAN İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2002 NAZ UYGUN DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ DNS
2002 SENA AVCI CENGİZHAN ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 ELANUR CANBEK AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2002 ASLI ALŞAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2002 EDA NUR CEYHAN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 GÖKHAN KOÇHAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2002 GÜLSE DEDE YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 CEREN ARPAĞ CENGİZHAN ORTA OKULU KAĞITHANE DNS
2002 ASLIHAN ASLAN İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2002 GİZEM ESEN ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2002 ŞEYMA KAYMAZ İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2002 RABİA GÜNER DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2002 DİLARA ÖZKAN MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2002 ZEYNEP YILDIRIM MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS

snc_bottom

title_2002erkek

2002 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2002 DENİZ KESER ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU BAKIRKÖY 8.19
2 2002 MUHAMMED USAME AŞIK TURGUT ÖZAL ORTAOKULU EYÜP 8.29
3 2002 GÜRKAN ÇEMBERCİ YENİKÖY ORTAOKULU SARIYER 8.50
4 2002 ABDÜLGAFFAR CENK YÜCEL ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 8.51
5 2002 VOLKAN ERDOĞAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 8.51
6 2002 ÖMER FARUK SAFRAN ZÜBEYDE HANIM ORTAOKULU SARIYER 8.53
7 2002 SERDAR ERDOĞAN BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 8.59
8 2002 ÖMER YILMAZ DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 8.67
9 2002 MUHAMMED RIDVAN KAPLAN DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 8.80
10 2002 YAHYA ALP ÖZKAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.84
11 2002 CAN YURTÇU ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 8.91
12 2002 UĞUR CEYRAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 8.94
13 2002 EFE YILMAZ DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 8.94
14 2002 ATTİLA SAVAŞAN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 8.95
15 2002 MUHAMMED AKIN ŞAHİN YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 8.98
16 2002 ABDULLAH KOÇ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 8.99
17 2002 İBRAHİM CAN BİTİK 75.YIL OO ZEYTİNBURNU 9.01
18 2002 SAMET ADAŞ CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.02
19 2002 ÖMER POLATOĞLU SARIYER ORTAOKULU SARIYER 9.05
20 2002 BERHAN KURTGÖZ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.09
21 2002 MUSA BAYSAL ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 9.10
22 2002 OSMAN BİLİR İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.12
23 2002 DOĞUHAN MUTLU YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.13
24 2002 SONER SİYAHLI İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.14
25 2002 SEYİTHAN İNCECİK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.14
26 2002 BİLAL MELİH YAKUT MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 9.16
27 2002 SERHAT OYMAK DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 9.21
28 2002 EMİR EKMEN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.22
29 2002 MUHAMMED KELEŞ ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 9.26
30 2002 OKAN TOKALAK DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 9.26
31 2002 SAMET EROL ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.27
32 2002 EMİRCAN BOZDEMİR MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.34
33 2002 MUHAMMET KARTAL DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 9.35
34 2002 EMİRHAN BETTEN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.36
35 2002 ENGİN ONAY CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.37
36 2002 HALİL SAVAŞ TOP ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 9.38
37 2002 YUNUS CAN SÖYLEMEZ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.38
38 2002 HİLMİ HALDUN AYYILDIZ ÖZEL KÜLTÜR ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.42
39 2002 ERDEM MAHİR ODABAŞ TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.44
40 2002 MUHAMMET EROĞLU AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 9.45
41 2002 EKİN DİYAR AL NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.46
42 2002 ENES TAHMAZ YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.46
43 2002 YUNUS KEKLİK AŞIK VEYSEL BAĞCILAR 9.50
44 2002 MEHMET ZAKİR ASLAN YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.50
45 2002 FIRAT AKKEMİK YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.51
46 2002 OĞUZKAAN TOPÇUOĞLU MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.52
47 2002 EMRULLAH BÜRÜTEKİN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ 9.54
48 2002 KEREM ŞİMŞEK 75.YIL OO ZEYTİNBURNU 9.55
49 2002 HÜSEYİN KOCABEY YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.56
50 2002 EMİR EFİR ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.57
51 2002 MAHMUT AYDOĞAN CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.59
52 2002 FURKAN ER SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.61
53 2002 MELİH ÇELEBİ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.66
54 2002 EYÜP EMİNANÇ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.68
55 2002 MEHMET ÇETİN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.68
56 2002 TANER SEĞMEN ŞENNUR YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.70
57 2002 KENAN KILIÇ İNCİRTEPE İLKÖĞRETİM OKULU ESENYURT 9.70
58 2002 FURKAN SESGİR 75.YIL OO ZEYTİNBURNU 9.71
59 2002 LEO İBRAHİMZADE ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.74
60 2002 TANSEL AKBABA İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.75
61 2002 EMRE ALTUNAY NEHİR TURAN O.O. ESENLER 9.75
62 2002 ÖMER YILMAZ MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.76
63 2002 NECAT TOPÇU DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 9.78
64 2002 YASİN YAVUZTÜRK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.83
65 2002 SELÇUK EROĞLU ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.86
66 2002 EMRE GÜZEL YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.98
67 2002 EMİRHAN AÇIKPAZU ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.00
68 2002 İSLAM GÜNBELDEK MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 10.03
69 2002 BERKAY BAŞ HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 10.13
70 2002 YUSUFCAN AKBAŞ ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 10.16
71 2002 BAKİ TOPCU MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.18
72 2002 İBRAHİM KARA SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 10.34
73 2002 EMİRHAN GÜRSOY YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 10.36
74 2002 TAMAY BUL DR.AYLA SAVAŞ ORTAOKULU BEYLİKDÜZÜ 10.49
75 2002 EREN CANİİİK TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.49
76 2002 KASIM GÜN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.68
77 2002 ÇAĞATAY BAĞCI NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.77
78 2002 MUHAMMED BAŞOĞLU NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.83
79 2002 BERAT UTKU ÖZER YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 10.94
80 2002 FATİH İSLAMOĞLU NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.14
81 2002 ONUR CAN TOSUN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.16
82 2002 SEMİH AYDU?AN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.40
83 2002 YİĞİT KANBİR NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.69
84 2002 ÖMER DERE NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 12.02
85 2002 MERTCAN KARAKUŞ ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 12.47
2002 ENES KOTBAŞ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2002 SADIK KADİR ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2002 SADIK KADİR YAMAN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2002 MÜMİN PAKSOY MOBİL İMAM HATİP ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2002 MEHMET TUNAHAN GÜLLÜK MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2002 ALİ KEMAL AKTAŞ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2002 EMİRCAN KARADAYI MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2002 ENES ÇATALKAYA ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2002 DENİZ BAŞKAN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2002 AHMET BURAK BAYINDIR PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2002 UMUT EREN AÇIKGÖZ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2002 BERTUĞ ÖZGÜR YILDIRIM PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2002 ÖMER PULATOĞLU SARIYER ORTAOKULU SARIYER DNS
2002 YUSUF GÖK FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH DNS
2002 YUSUF İLBEYLİ ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2002 BURAK BİLGİLİ TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2002 AYDIN CEM TOKGÖZ ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER DNS
2002 FERHAT ATAŞ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2002 RAMAZAN KAYMAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2002 OĞUZHAN ÇAĞLAR ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2002 GÖKTÜRK ÇETİN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2002 ALİ EREN YAPRAKLI ZEKAİ DEDE ORTAOKULU EYÜP DNS
2002 MUHAMMET TARIK KORKUT Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN DNS
2002 ENES KELEŞ YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 DOĞUKAN AKTAN ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2002 OZAN ŞİMŞEK PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2002 BURAK ÖZTÜRK Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN DNS
2002 SAMET GÜNGÖRMEDİ TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2002 MUSTAFACAN DANIŞMAN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 SAMET PARLAKDEMİR TACİRLER EĞİTİM VAKFI İMAM HATİP O.O. ESENLER DNS
2002 EREN POLAT YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 KAAN KESKİN LUTFİ BANAT ORTA OKULU BEŞİKTAŞ DNS
2002 BUĞRA ÇALAPVERDİ ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 BERKANT AKINCI ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2002 SEMİH DOĞRU FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2002 TALİP BERAT AKMEŞE ATATÜRK ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2002 HARUN HACIHÜSEYİN ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2002 SİNAN SALCI ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2002 MİKAİL ÖZTÜRK DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2002 OĞUZ KAAN ÜNAL AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR DNS
2002 RIDVAN ÖZDEMİR AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR DNS
2002 EMİR FURKAN TAŞTEKİN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2002 DOĞUKAN YILDIRIM MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER DNS
2002 RESÜL BİNGÖL AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS

snc_bottom

title_2001kiz

2001 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2001 MELİSA ŞİMŞEK DUMLUPINAR ORTA OKULU SARIYER 8.29
2 2001 BÜŞRA DÜNDAR CUMHURİYET ORTAOKULU EYÜP 8.63
3 2001 YAREN VURAL İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 8.80
4 2001 İLAYDA HACIOĞLU ŞAİR BAKİ ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.89
5 2001 ÇAĞLA NUR VAROL KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 8.92
6 2001 BETÜL GÜLER ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 8.92
7 2001 BURÇİN KAYA HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER 8.99
8 2001 SÜMEYYE ÇEBİ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.07
9 2001 ENBİYA ERGÜN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.21
10 2001 İREM KAYRAK BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 9.26
11 2001 ZEHRA MÜHENDİS ŞAİR BAKİ ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.27
12 2001 FUREYA UNVEREN TASTEPE ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.27
13 2001 ESRA GÜRBÜZ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.28
14 2001 CEYLAN GÜMÜŞ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.29
15 2001 SEVGİ MİNE YILMAZ ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.31
16 2001 FATMANUR YÜNCÜ CUMHURİYET ORTAOKULU EYÜP 9.32
17 2001 İREM ERŞAHİN YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.37
18 2001 TÜLAY YILDIRIM OSMANGAZİ ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.40
19 2001 FATMANUR ANILIR DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 9.48
20 2001 SENA GÜZELSOY ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 9.56
21 2001 KEVSER NUR YÜCEL MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.65
22 2001 EMİNE YILMAZ MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.68
23 2001 MİNE KARAATAY SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.70
24 2001 BÜŞRA BETÜL YAKIŞIR SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.71
25 2001 CANSU SEVİNÇ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.72
26 2001 ENİSE ÇORUMLU SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.75
27 2001 SEVDA EREN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.75
28 2001 ELİF BAL YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.77
29 2001 PELİN KUL AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ 9.77
30 2001 HÜMA ÇELİK İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 9.78
31 2001 SIMAL KANTAROGLU ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 9.79
32 2001 SİBEL DEMİREL ATIŞALANI ORTAOKULU ESENLER 9.80
33 2001 DEFNE LARA KARABATUR ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.81
34 2001 RABİA EZBER YILDIZTEPE BAĞCILAR 9.82
35 2001 MELEK NUR KAZĞURT YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.83
36 2001 ALEYNA ÖZ YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.83
37 2001 BEYZA AKKAŞ DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 9.83
38 2001 MERYEM YILDIZ CENGİZHAN ORTA OKULU KAĞITHANE 9.84
39 2001 CEREN NUR ÇELİK CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 9.84
40 2001 AYŞE BİLİM KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 9.85
41 2001 ELİF HAKAN ORHANGAZİ OO ESENYURT 9.85
42 2001 BETÜL BABAYAVRUSU KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.87
43 2001 HANİFE BELİNAY AKDOĞAN YILDIZTEPE BAĞCILAR 9.89
44 2001 GÜLBEN İMRE AYHAN SAHENK ZEYTİNBURNU 9.89
45 2001 HATICE AYDOGDU ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 9.92
46 2001 NAZLI DEMİRKILIÇ MEHMET AKİF İ.Ö.O SARIYER 9.94
47 2001 KARDELEN ARAS BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 9.96
48 2001 BERİVAN AYIK AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.04
49 2001 İPEK ÖZBEK AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ 10.06
50 2001 BİNNUR ÇALIŞKAN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 10.08
51 2001 SIMGE SEVINC ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU 10.24
52 2001 BETÜL EREN ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.24
53 2001 İCLAL BOZ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 10.26
54 2001 DEFNE KIRASLAN ÖZEL TAŞ BAKIRKÖY 10.26
55 2001 ESRA ERDAL BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY OO BAŞAKŞEHİR 10.32
56 2001 SUEDA ŞAHİN Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.38
57 2001 EZGİ BEYZA BAŞALAN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.40
58 2001 ELİF ÇATIKKAŞ Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.41
59 2001 SEDA NURKAN YILDIZTEPE BAĞCILAR 10.41
60 2001 SENA BERFİN KAYMAZ FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH 10.45
61 2001 RÜMEYSA KESİK AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.47
62 2001 SEVDENUR DENİZ ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.49
63 2001 SİMGE SALMAN ORHANGAZİ OO ESENYURT 10.55
64 2001 LEYLA AYDIN AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 10.60
65 2001 ESİN ERARSLAN DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 10.74
66 2001 BEHİYE GÜNDÜZ AYHAN SAHENK ZEYTİNBURNU 10.75
67 2001 MERYEM KAPLAN ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 10.87
68 2001 DEVİN DOĞA AYAZ PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 10.88
69 2001 ELİF ERKUL NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 10.88
70 2001 DUYGU CEREN YILDIZ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP 10.98
71 2001 ELİF SUDE YEDEKÇİ Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 10.98
72 2001 ESMANUR CÖHCE AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ 11.16
73 2001 ZEYNEP ÖZKUL NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.18
74 2001 DİLA NİDA YILDIRIM MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 11.19
75 2001 RÜMEYSA AKDOĞAN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 11.21
76 2001 DAMLA NUR TOPAL PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 11.52
77 2001 AYŞE SALAR AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 11.75
78 2001 ELİF ERASLAN ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 11.78
79 2001 EZGİ GENÇ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 13.06
80 2001 HURİ TOPRAK ŞEMSETTİN SAMİ ORTAOKULU ZEYTİNBURNU 13.28
81 2001 BAŞAK KÖMÜR FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH 13.30
2001 LARA ÖKSÜM ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER DNS
2001 PELİN ŞENCAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2001 SELİN ŞENCAN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2001 KÜBRA GÜNEL FATİH HATTAT RAKIM O.O FATİH DNS
2001 NAZLI HAKAN MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2001 SUDE ÖZKAN ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2001 SENA GÖZÜKIZIL EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY DNS
2001 KÜBRA YAMAN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 SELİN ANAÇ FATİH HATTAT RAKIM O.O. FATİH DNS
2001 SİBEL KEÇECİ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2001 BAHAR AKBAŞ MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2001 ZEYNEP TÜRKBEN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 EDA NUR KANBER ŞEMSETTİN SAMİ ORTAOKULU ZEYTİNBURNU DNS
2001 NURÇİÇEK SATIR TUNCAY ARTUN İMKB DOĞANEVLER ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 BİRSU LEYZA YİĞİT İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2001 MELİSA SEZGİN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 ESRA GİRDAĞ MAHMUTBEY ORTAOKULU ÇEKMEKÖY DNS
2001 ALEYNA YILDIZ TUNCAY ARTUN İMKB DOĞANEVLER ORTAOKULU SARIYER DNS
2001 ESRA SEÇİL YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 ASLI HACIOĞLU ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE DNS
2001 ZÖHRE SALBAŞ DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2001 ARZU ALTUNTAŞ İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2001 BUKET KESER YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 BEYZANUR ERGÜN DEDE KORKUT ORTOKULU BAĞCILAR DNS
2001 GÜLSEN DURUR YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 HAYAL BERK AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2001 ECEM YÖNEY ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2001 ZEYNEP BETÜL SEZER ŞAİR NEDİM ORTA OKULU BEŞİKTAŞ DNS
2001 DOĞA LAL KIZILASLAN ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2001 ELİF İLAYDA SARIGÖL ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2001 EDA NUR COŞKUN ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2001 BAHAR CİVEK PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2001 GÜLNAR ŞABANOVA MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2001 TUANA TOPRAK AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2001 FATMA ZEHRA İSTEKLİ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2001 CEREN ALEYNA MERCİMEK PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2001 İDİL SEZİN AREL AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2001 SELENAY TEKSOY NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS

snc_bottom

title_2001erkek

2001 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2001 ALİ EMİR GÜNDOĞDU YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 8.02
2 2001 MURAT HÜSEYİN BULUT İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 8.03
3 2001 OSMAN MERCİMEK YENİBOSNA ORTAOKULU BAHÇELİEVLER 8.10
4 2001 EMİRHAN EKİNCİ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 8.10
5 2001 BARTU BAKOĞLU ZEKERİYAKÖY ORTAOKULU SARIYER 8.19
6 2001 EMİR GENÇOĞLU CENGİZHAN ORTA OKULU KAĞITHANE 8.21
7 2001 TAHA YASİN SÖĞÜT MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 8.23
8 2001 MERT SERT TUNCAY ARTUN İMKB DOĞANEVLER ORTAOKULU SARIYER 8.37
9 2001 MAZLUM ŞAHİN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 8.40
10 2001 BAHADDİN CAN İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 8.49
11 2001 BATUHAN GÜNER FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.49
12 2001 YAKUP ARSLAN DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 8.49
13 2001 BURAK YAZICI ÇAĞ FATİH ORTAOKULU BÜYÜKÇEKMECE 8.50
14 2001 BURAK ZİYANOĞLU YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 8.53
15 2001 EMRE ANIL ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 8.53
16 2001 YİĞİT OSMAN YILDIRIM NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 8.59
17 2001 ÖMER CAN KOÇ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 8.61
18 2001 SAMET BORA TÜRK DR. HULUSİ BEHÇET O.O. KÜÇÜKÇEKMECE 8.62
19 2001 AHMET OZAN ÖZBAY SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 8.62
20 2001 YUNUS EMRE PULATOĞLU SARIYER ORTAOKULU SARIYER 8.63
21 2001 EMİN YABAN CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.63
22 2001 ALTUĞ YILMAZ ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 8.65
23 2001 EMRE ÜNAL İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 8.65
24 2001 EMRE SÖZEN PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 8.67
25 2001 CİHAN ALP DURAN EMLAK KREDİ BANKASI BAKIRKÖY 8.67
26 2001 MUAMMER GÖRKEM TATLIER ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 8.68
27 2001 ERAY ÇAÇA İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 8.70
28 2001 VELİCAN DEMİRCİ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 8.70
29 2001 ALİ SARI ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 8.71
30 2001 BERK BAŞDEMİR TUNCAY ARTUN İMKB DOĞANEVLER ORTAOKULU SARIYER 8.71
31 2001 ÇAĞATAY OFLAZ FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 8.72
32 2001 EMRECAN AKTAŞ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 8.73
33 2001 BAYRAM MEDİK İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 8.74
34 2001 ADEM YILMAZ İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR 8.79
35 2001 ENES MALİK GÜLER YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 8.83
36 2001 OKAN YILDIRIM YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 8.85
37 2001 OSMAN SELİM GÖÇ PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 8.89
38 2001 BURHAN ŞANLI DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 8.92
39 2001 DOĞUKAN YAR ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 8.93
40 2001 EMİR ALİŞAN AKSOY ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 8.95
41 2001 ONUR ANBARCI SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 8.97
42 2001 MEHMET SEVAHİLLİ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 8.98
43 2001 UĞUR GÜR ATA O.O. BAHÇELİEVLER 8.99
44 2001 EMRULLAH YUNUS GÖKTAŞ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 8.99
45 2001 MURAT FEHMİ YILMAZ YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.01
46 2001 UMİT OKUR AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 9.02
47 2001 MUSTAFA TUFAN ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU 9.04
48 2001 CAHİT HAN AYDIN ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.06
49 2001 HÜSEYİN METİN AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 9.06
50 2001 AHMAT CAN ALPGÜR DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 9.10
51 2001 MUSTAFA GÖRGÜLÜER YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.11
52 2001 HÜSEYİN GÜLER SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.12
53 2001 MEHMET ALİ TOLU DEDE KORKUT ORTAOKULU BAĞCILAR 9.13
54 2001 İLKER ERDOĞAN Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 9.13
55 2001 CEM GÜNDOĞDU MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.14
56 2001 EMRE SADIK MOL NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.14
57 2001 FATİH KIRIM Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN 9.15
58 2001 HÜSEYİN BAŞ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.17
59 2001 EMRE CAN KORKMAZ SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.18
60 2001 MEHMET KEREM ÖZBEY İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.20
61 2001 EGEMEN KOVURGO YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.23
62 2001 MUHAMMET OĞUZHAN ATABEY NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.25
63 2001 SERCAN YILMAZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 9.25
64 2001 YUSUF AKSONA GAZİ ORTA OKULU BAKIRKÖY 9.30
65 2001 BARAN PARLAK ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.30
66 2001 HARUN ÇAKICI AŞIK VEYSEL İ.Ö BAĞCILAR 9.30
67 2001 ŞAHİN ÜZMÜŞ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.31
68 2001 EMİRCAN YURT NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.32
69 2001 TUNAHAN KOCAK ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR 9.36
70 2001 ABDULLAH UYANIK NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.40
71 2001 İBRAHİM ENES BAŞIBÜYÜK PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER 9.44
72 2001 HALİT MEHMETALİOĞLU ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.45
73 2001 BERK KARAGÖZ İSMAİL TARMAN ORTAOKULU BEŞİKTAŞ 9.46
74 2001 ERKAN TAŞKAN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE 9.47
75 2001 DOĞANCAN ERÜLGEN BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR 9.47
76 2001 YAĞIZ YILMAZ ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.48
77 2001 OSMAN ER SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.48
78 2001 KEREMCAN ARSLAN SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.49
79 2001 MUSTAFA NİYAZİ IŞIK SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE 9.50
80 2001 HASAN ŞEN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.51
81 2001 VOLKAN CAN MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 9.52
82 2001 ONUR BÜYÜKSU YILDIZTEPE İLK-ORTA OKULU BAĞCILAR 9.52
83 2001 KAAN KARAAĞAÇ ÖZEL ENKA ORTAOKULU SARIYER 9.53
84 2001 CANER TEKİN NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER 9.55
85 2001 EMRULLAH FEDAİ ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 9.78
86 2001 VELAT ÖZEL AŞIK VEYSEL İ.Ö BAHÇELİEVLER 9.79
87 2001 SERKAN YILMAZ ŞİŞLİ KURTULUŞ ORTAOKULU ŞİŞLİ 10.04
88 2001 BEDİRHAN CANİŞ MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR 10.37
89 2001 UMUTCAN GÖKSU ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY 10.69
90 2001 BARAN DUMAN CEVATPAŞA ORTAOKULU BAYRAMPAŞA 10.73
2001 SAFFET KEMAL ZORBEY AYAR BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR DNS
2001 ABDURRAHMAN GÜNEŞ İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2001 EREN CANİK TALATPAŞA ORTAOKULU ŞİŞLİ DNS
2001 BERKAY KARAHAN MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2001 BORAN BOZTEPE ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2001 ARDA DURMAZ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2001 TUNA DURMAZ ŞEHİT ÖĞRETMENLER ORTAOKULU EYÜP DNS
2001 SALİH YERLİ İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2001 ENES MALİK KAYMAKÇI NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2001 CENGİZHAN AKARSU MAHMUTBEY ORTAOKULU BAĞCILAR DNS
2001 ONUR YILMAZ ŞAİR NEDİM OO BEŞİKTAŞ DNS
2001 AHMET ENES AYDIN ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU DNS
2001 ASRIN YİĞİT ALTUN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2001 BURAK AKBULUT MUSTAFA NECATİ ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2001 SÜLEYMAN ETHEM TAŞATAN AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2001 YUNUS EREN ATAÇ ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2001 MUHAMMET BURAK BULUT ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2001 SAMETCAN ÖZDEMİR YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 ALİ UZUN YILDIZ TEKNİK İLK ÖĞRETİM OKULU ESENLER DNS
2001 SERHAT BULUT İBRAHİM KOÇASLAN ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2001 HÜSEYİN HİÇYILMAZ NEYYİR TURHAN ORTAOKULU ESENLER DNS
2001 FULYA YILMAZ ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU DNS
2001 LEVENT ESKO ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2001 HÜSEYİN EMİR BOZKURT PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2001 MERT ŞENOĞLU ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2001 UĞURCAN TAŞDEMİR SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2001 ERAY ATALAY M.E.V.DUMLUPINAR SARIYER DNS
2001 SERKAN YILMAZ BAHÇEŞEHİR BOĞAZKÖY O O BAŞAKŞEHİR DNS
2001 RIDVAN ÇEKİÇ ŞEMSETTİN SAMİ ORTA OKULU ZEYTİNBURNU DNS
2001 MAHSUN EŞİYOK ALİ KARAY ORTAOKULU AVCILAR DNS
2001 İHSAN KATMERLİKAYA İBB MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU BAŞAKŞEHİR DNS
2001 İBRAHİM CAN FETİHTEPE ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2001 EMİRCAN YAMAN YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 OGÜN GÜLER YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 YASİN ÇAĞAN KESKİN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2001 TÜLAY SEVGİ YILDIRIM OSMANGAZİ ORTAOKULU BAYRAMPAŞA DNS
2001 KEREM ADA ŞAİR NEDİM ORTAOKULU BEŞİKTAŞ DNS
2001 SÜLEYMAN EMRE AYDIN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2001 CANER YEŞİLYURT YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 FURKAN ACAR KAZLIÇEŞME ABAY ORTAOKULU ZEYTİNBURNU DNS
2001 ABDÜLBAKİ GÜLLÜCE ATAKÖY ATATÜRK ORTAOKULU BAKIRKÖY DNS
2001 ARDA TİBUK AŞIK VEYSEL İ.O. BAĞCILAR DNS
2001 AHMET EMİN ÇINAR Ö.MERTER FATİH İLK-ORTA OKULU GÜNGÖREN DNS
2001 MUHAMMET TUNA AŞIK VEYSEL İ.O. BAĞCILAR DNS
2001 ONURHAN DÜMELLİ AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2001 YAŞAR ADIGÜZEL YAŞAR DOĞU ORTAOKULU KAĞITHANE DNS
2001 SALİM TOPTAŞ HÜRRİYET ORTAOKULU SARIYER DNS
2001 EMİRHAN BÜRÜTEKİN AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ BEYLİKDÜZÜ DNS
2001 ALIYAR GOKCE ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU DNS
2001 BERKAY SAMET DEMIR ZEYTİNBURNU 75. YİL.O.O ZEYTİNBURNU DNS
2001 OSMAN SELİM GÖÇ PROF.ALİ KEMAL YİĞİTOĞLU O.O. SARIYER DNS
2001 DOĞAN AYDEMİR AHMET ÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS

snc_bottom

ANADOLU YAKASI SALON YARIŞMALARI (21.01.2015)

title_2005kiz

2005 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
 
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2005 EDA GÜNDÜZ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.51
2 2005 MİRAY KESİM AVNİ   10.51
3 2005 DAMLA ÖZGÜL HALİDE EDİP İLKOKULU BEYKOZ 10.57
4 2005 NİSA ARSLAN ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.69
5 2005 CEREN VATAN ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.72
6 2005 ELA MELİSA GİRGİN ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.80
7 2005 GÜLTEN HALICI BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.90
8 2005 SUDE ŞERİFOĞLU CENAP SAHABETTİN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.92
9 2005 BİLGE DENİZ ERTAN ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 11.03
10 2005 ZEYNEP KARATAŞ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.30
11 2005 IRMAKNUR KOYUN ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 11.34
12 2005 NEHİR PEKSÖZ ÖZEL DOĞAN KOLEJİ ÜSKÜDAR 11.35
13 2005 BEREN ALTINKUM Ö.ASFA HALİL NECATİ İÖO ÜSKÜDAR 11.43
14 2005 ECE GÜRLEK ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.51
15 2005 DEFNE BARIŞ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.54
16 2005 AZRA KARACA Ö.ASFA HALİL NECATİ İÖO ÜSKÜDAR 11.63
17 2005 HELİN AKSU ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 11.67
18 2005 CİSE NEHİR COŞKUN ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.69
2005 ZEYNEP GÖKTEPE ALEMDAĞ İLKOKULU ÇEKMEKÖY DNS
 

snc_bottom

title_2005erkek

2005 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2005 M.SAMİR EKER BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.59
2 2005 OSMAN ÖZTEKİN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.65
3 2005 MEHMET KOÇ ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 9.89
4 2005 H.SAYMEZ BAYRAKTAR ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 9.96
5 2005 ENES GÜNGÖR YILMAZ SOYAK İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.08
6 2005 YUSUF AKGÜNEŞ ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 10.21
7 2005 TAN SEZER ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.35
8 2005 EMİR BERKE TÜFEKÇİ ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.52
9 2005 FIRAT EFE AĞCA ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.57
10 2005 YAĞIZ CAN KILIÇ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.63
11 2005 OSMAN ÇAMUR ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.69
12 2005 A.SALİH KARABACAK ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.71
13 2005 DEMİR TOLUN ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.79
14 2005 EDİP KEREM YILMAZ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 10.84
15 2005 EMRE GÜZELBEYOĞLU ÇAMLICA BİLFEN İLKOKULU ÜSKÜDAR 10.88
16 2005 YAĞIZ SARIOĞLU ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 10.90
17 2005 GÖKTUĞ UYGUÇ ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.98
18 2005 BERHA YÜCE ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 11.33
19 2005 AFFA YAĞIZ ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 11.42
20 2005 DEMİR SEL ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.47
21 2005 SAMİR KUMRALTAŞ ANAKENT KOLEJİ   11.52
22 2005 YUSUF KEREM ÖZDEMİR ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 12.22
2005 EKREM İPEK MEHMET AKİF İLKOKULU ÜMRANİYE DNS
2005 EMİR HAMZA BEKTAŞ ALEMDAĞ İLKOKULU ÇEKMEKÖY DNS
2005 ATEŞ YETİMOĞLU ÖZEL VEHBİ KOÇ İLKOKULU TUZLA DNS
2005 ARDA KÖK ATATÜRK ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2005 M.EMİN EKER BELMA GÜDE ÜSKÜDAR DNS
2005 ALİ EFE KILIÇ ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY DNS

 

snc_bottom

title_2004kiz

2004 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2004 YAĞMUR ALICI ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.62
2 2004 ZEYNEP KAVARS ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ 9.76
3 2004 SUDE UĞUZ HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.78
4 2004 ESMANUR YILMAZ ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 9.89
4 2004 BEREN KAPLAN ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.89
6 2004 IŞIK GÖK TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 9.93
7 2004 BUKET KAŞKA PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 9.94
8 2004 NEHİR ERDEM DOĞA KOLEJİ ÜSKÜDAR 9.99
9 2004 EZGİ YILDIRIM MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.99
10 2004 IRMAK DİNÇ ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 9.99
11 2004 MİNA NUR KARAGÖZ SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.01
12 2004 EDA KUL ATA ORTA OKULU ÜSKÜDAR 10.09
13 2004 NAZ BİLGEN V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 10.14
14 2004 ASLIHAN BAYRAM BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.15
15 2004 PERİM KAYA V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 10.19
16 2004 EDA AYDOĞMUŞ TURGAY CİNER İ.Ö.O MALTEPE 10.20
17 2004 MEDİNE KARATAŞ SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.21
18 2004 MÜGE BAĞDAN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.22
19 2004 NİL BÜYÜKBAYRAKTAR ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.26
20 2004 AZRA BESTE TANIRLI ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.28
21 2004 BÜŞRA BİLGİNÇ ÜLKÜ BORA BORA O.O KARTAL 10.33
22 2004 SUDE TUNCER ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.34
23 2004 SELİN KESGİN PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 10.36
24 2004 DİLEK YİLDİZ YAVUZ SELİM ORTAOKULU KARTAL 10.49
25 2004 GÜLSENA ATAMAN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.52
25 2004 GİZEM KUĞU BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.52
27 2004 FATMA ÖZSOY 60.YIL MEYVELİBAHÇE ÜMRANİYE 10.56
28 2004 İDİL ŞEN TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 10.60
29 2004 SİMEL GÜNDOĞAN ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.61
30 2004 BUSE KULAK PAŞABAHÇE ORTAOKULU BEYKOZ 10.65
31 2004 MAYA ÖZAĞAR TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 10.66
32 2004 ELİF TEMİZ ÜLKÜ BORA ORTAOKULU KARTAL 10.68
32 2004 HAFSA BERFİN TAŞÇI ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ 10.68
34 2004 SİMAY DENIZ ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ 10.69
35 2004 BUSE TEKİN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.71
36 2004 EYLÜL DİNÇER ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.74
36 2004 İPEK KIRIMLIOĞLU ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.74
38 2004 KÜBRA İKO SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.75
39 2004 CEYDANUR YILMAZ ŞHT ER HASAN GENÇ OO SANCAKTEPE 10.76
40 2004 ARZU NUR İDİKURT 60.YIL MEYVELİBAHÇE ÜMRANİYE 10.80
41 2004 ZEYNEP ADIGÜZEL SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.84
42 2004 CANSU UĞUZ HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 10.85
43 2004 ELİF KAVAS ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ 10.87
44 2004 KÜBRA ROTACI SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.90
45 2004 ASMİN SENEM DOĞAN ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.95
46 2004 HATİCE AYIN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.99
47 2004 TUĞBA SAĞIR MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 11.03
48 2004 ELIF SEVIM ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 11.04
49 2004 DEFNE GÖKSU ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 11.20
50 2004 İLAYDA ÖZDOĞAN 60.YIL MEYVELİBAHÇE ÜMRANİYE 11.26
51 2004 SUDEM GENCER HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 11.36
52 2004 BERRA ŞEN ALİ FUAT BAŞGİL ORTAOKULU ÜSKÜDAR 11.39
53 2004 EMRİYE SÖKMEN ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 11.40
54 2004 MELİSA YILDIRIM SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 11.43
55 2004 CEREN BÜYÜKER HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 11.71
56 2004 SUDENAZ CEBECİ ALİ FUAT BAŞGİL İ.H.O. ÜSKÜDAR 12.61
57 2004 EBRAR SADİYE DOĞRU MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 16.11
58 2004 ECEM BAŞ ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 20.52
2004 BARAN ÖMER AKSOY KAVACIK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 BERFİN MORKOÇ YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE DNS
2004 SUDE KÖSE ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 PINAR ÇENDEOĞLU ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 MELİKE EROL SİTELER ORTAOKULU ÜSKÜDAR DNS
2004 FATMA GİZEM AKSOY HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY DNS
2004 BERFİN ATLI YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE DNS
2004 YAĞMUR YILMAZ ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE DNS
2004 ALPEREN ŞENTÜRK ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE DNS
2004 ALARA YÜZBAŞI ÜSKÜDAR SEV ÜSKÜDAR DNS
2004 NİSA GÜRKAN ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 FEYZA BEKGÖZ ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 ÜMMİ HAFSA TOKLUCU ALİ FUAT BAŞGİL İ.H.O. ÜSKÜDAR DNS
2004 ZEYNEP KAVAS ANADOLUHİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 ZEHRA AVLI ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 GÜLHAN DİNÇ ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 MİRAY KESİM AVNİ BAŞMAN ORTA OKULU ÜSKÜDAR DNS
2004 AYŞEGÜL YILMAZ YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE DNS
2004 ECE APAYDIN ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 AYŞE NAZ ŞAHİN AHMETÇUHADAROĞLU KAĞITHANE DNS
2004 NAZAN EBRAR KAMÇI ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 EMRE ÖZDEM KAVACIK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU BEYKOZ DNS

 

snc_bottom

title_2004erkek

2004 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2004 SÜMER FATİH ÖZORAL ÖZEL ÇEVRE İLKÖĞRETİM KOLEJİ KADIKÖY 8.91
2 2004 EFECAN MIZRAKCI MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.04
3 2004 EMRE ÖZDEM KAVACIK BORSA İST.OO BEYKOZ 9.53
4 2004 YAĞIZ ÇEVİK BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.62
5 2004 TAHA BUĞRA ÇİÇEK KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK 9.71
6 2004 ERDEM UZUN ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.72
7 2004 MEHMET AKDOĞAN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.74
8 2004 SERHAT GÜNDÜZ ÜLKÜ BORA OO KARTAL 9.76
9 2004 İLYAS UYSAL ÜLKÜ BORA ORTA OKULU KARTAL 9.81
10 2004 MEHMET ULUÇAY SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 9.81
11 2004 TUNA YAŞAR ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.86
12 2004 CEMİL HAYKIR BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.86
13 2004 ÖMER KIZIL V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.90
14 2004 ALPEREN ŞENTÜRK ŞHT ER HASAN GENÇ OO SANCAKTEPE 10.03
15 2004 EYÜP ENSAR REYHAN ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 10.08
16 2004 KAAN ÇORUK BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.14
17 2004 BERKE YEŞİLOVA BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.14
18 2004 CAN ARTAR ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 10.16
19 2004 ŞİNASİ BARTU ASLIVAR ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.16
20 2004 M.ALİ ASLAN SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.16
21 2004 AHMET KEREM BAŞ SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.17
22 2004 EMRE GÜZEL HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 10.17
23 2004 YİĞİT ÜNAL MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 10.20
24 2004 EMRE DAMAR ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.21
25 2004 ERTAN UZUN ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.22
26 2004 KAAN KAHYA KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK 10.24
27 2004 MEHMET EMİR ÖZKAN ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.28
28 2004 ABDÜLSAMET SÖYLEMEZ 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 10.29
29 2004 YUSUF ŞANLI YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE 10.31
30 2004 ABDÜLSAMET AYTEKİN SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.33
31 2004 BURAK YILDIZ SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.37
32 2004 UMUTCAN FINDIKLI HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 10.39
33 2004 ENES ATMACA HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 10.40
34 2004 MUSA YILDIZ YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE 10.44
35 2004 M.EKREM RAHMETİ ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ 10.45
36 2004 ÖZCAN KARATAŞ ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 10.49
37 2004 TİMUR ÖZER ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.59
38 2004 ARİF KEDİRLİ 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 10.59
39 2004 ŞEVKİ YİĞİT KOSİF ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 10.61
40 2004 TİMUR SAÇAN DOĞA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.64
41 2004 ATİLLA ÜNAL SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.66
42 2004 EMRE ÇOBAN MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 10.68
43 2004 BAYBARS KEREM BİRSE 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 10.84
44 2004 YUNUS EMRE ASILI ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.87
45 2004 SERHAT KARADUMAN YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE 10.97
46 2004 ERAY LUKE TAHİNCİOĞLU ANAKENT KOLEJİ KADIKÖY 12.04
2004 IBRAHIM AKOĞUL ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 EGEMEN ÇAKIR ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 BARIŞ ÇETİNER ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 RESUL BİÇER ATATÜRK ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 TARIK BUĞRA KILIÇ ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 BATUHAN YUNUS TAŞKIN ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 YUNUS EMRE AYAZ ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 YASİN KARAMUK YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE DNS
2004 YIĞIT ÖMER EKEN ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 RIDVAN EMRE BAYER ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 FURKAN KOÇAK YENİDOĞAN MEVLANA ORTA OKULU SANCAKTEPE DNS
2004 EMİR ÖZKAN ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY DNS
2004 AHMET SELIM AYKAÇ ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 ALI KAAN YENİLMEZ ANADOLUHISARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2004 ERBERK SEZER ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS

snc_bottom

title_2003kiz

2003 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2003 SILANUR TOSUN HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 8.98
2 2003 SİYABE ECENUR TÜRKAY ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.18
3 2003 EDA SEVGİ GÖKÇEN T.E.D BEYKOZ 9.26
4 2003 MELİKE AYSAN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.37
5 2003 ZEYNEP SUDE POLAT V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.44
6 2003 YAREN UĞURLU HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.46
7 2003 MELİSA GÜNEY HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.46
8 2003 EZGİ YAŞAR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÜMRANİYE 9.53
9 2003 NUR SULTAN DENİZ HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 9.56
10 2003 ECE BÜŞRA CİVELEK ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.59
11 2003 YASEMİN SİM YUKEB V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.61
12 2003 ECE NAZ BALTACIOĞLU V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.71
13 2003 SEHNA ÇORUHLU BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.74
14 2003 FATMA DAĞ ÜLKÜ BORA KARTAL 9.74
15 2003 HAVVA BAYRAKTAR ALİ FUAT BAŞGİL ÜSKÜDAR 9.77
16 2003 İREM KANBER KAVACIK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU BEYKOZ 9.83
17 2003 EBRU KAYA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 9.83
18 2003 CEYDA GÜMÜŞKAYA SULTANÇİFTLİĞİ ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 9.87
19 2003 DURU SERTOĞLU ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.88
20 2003 İLKENUR SUDE ERYİĞİT ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 9.96
21 2003 CEREN BİÇER PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 9.97
22 2003 FATMA MELEK ÖZYAĞCI ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.99
23 2003 SEVİL TÜTÜNCÜ TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 10.01
24 2003 EDA ŞAHİN 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 10.02
25 2003 GÜLSENA KÜÇÜK ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 10.06
26 2003 İLAYDA NİL GÜNER MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 10.13
27 2003 RÜYA İREM YILDIRIM MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 10.14
28 2003 FATMA DURU ZİNCİRLİ ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.14
29 2003 MELİSA KANDEMİR ALİ FUAT BAŞGİL ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.15
30 2003 SILA EKİNCİ HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 10.19
31 2003 NURAY BELLİ ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 10.23
32 2003 TUANA TUNCER PAŞABAHÇE O.O BEYKOZ 10.24
33 2003 ŞAHSENEM AKDAĞ KAVACIK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU BEYKOZ 10.25
34 2003 GAYE EKİM YÜKSEL TÜRK TELEKOM ORTA OKULU ÜSKÜDAR 10.29
35 2003 BEZANUR ASILI ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.35
36 2003 SEVNUR PEVLİVAN PAŞABAHÇE ORTAOKULU BEYKOZ 10.35
37 2003 SEVGİ YIKILMAZ SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.40
38 2003 ZEHRA ALTUN SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.41
39 2003 SELİN ÖZBEK AK UMUT KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.42
40 2003 ALEYNA DOĞAN ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.46
41 2003 GIZEM BEKGÖZ ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 10.46
42 2003 ZEYNEP CİNSOY ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 10.51
43 2003 AYMİRA ŞAHİN KAYA MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 10.53
44 2003 DOĞA ATAN ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.56
45 2003 BEYZA ŞAHİN ALİ FUAT BAŞGİL ÜSKÜDAR 10.60
46 2003 ELMAS SILA TOKGÖZ SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.61
47 2003 AYNUR TÜMEN SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.69
48 2003 DENİZ BAYRAM HALİL TÜRKKAN ORTAOKULU KADIKÖY 10.72
49 2003 ZEYNEP ALICI ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.76
50 2003 ELİF AKKAYA 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 10.77
51 2003 KARDELEN KOCA ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.83
52 2003 ASLI YENİGÜN ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 10.84
53 2003 SILA KILIÇKURTARAN ALİ FUAT BAŞGİL ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.91
54 2003 İREM YILMAZ PAŞABAHÇE ORTAOKULU BEYKOZ 10.92
55 2003 SUDE AVCI SELAMİALİ ORTAOKULU ÜSKÜDAR 11.09
56 2003 BUKET ÇİNKİŞ SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 11.13
57 2003 DENİZ ESKİKÖY ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 11.15
58 2003 İLKAY CEREN ŞEN ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 11.19
59 2003 ZEYNEP ÖZ ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 11.24
60 2003 HAZAL BULUT ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 11.27
61 2003 İLAYDA FINDIK SİTELER ORTAOKULU ÜSKÜDAR 11.28
62 2003 SILA DEMİRAL 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 11.31
63 2003 DİREN BULUT SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 11.65
64 2003 ALMİNA YAREN ŞEN ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 13.11
2003 BERRA B. ASLAN HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR DNS
2003 EKİN ÖZBUDAK V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA DNS
2003 İLKAY CEREN ŞEN ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2003 ZEYNEP ADIGÜZEL SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE DNS
2003 HAFSA BAYRAKTAR ALİ FUAT BAŞGİL İ.H.O. ÜSKÜDAR DNS
2003 BÜŞRA NUR ADIGÜZEL AKŞEMSETTİN ORTA OKULU SULTANBEYLİ DNS
2003 EZGİ YAŞAR BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ÜMRANİYE DNS

snc_bottom

title_2003erkek

2003 Erkekler 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2003 BUĞRA ŞAŞMAZ HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 8.72
2 2003 SELİM OLGU PİLAV V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.84
3 2003 CAN GÜNAY V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.04
4 2003 YİĞİT M. TURAN HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.16
5 2003 EGE CELEP ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.20
6 2003 YUSUF SARI KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK 9.22
7 2003 EGE BOZBEYLİ TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 9.24
8 2003 FIRAT ÖZKANCA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ÇEKMEKÖY 9.24
9 2003 MUHAMMET ALİ UZUN KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK 9.27
10 2003 BEHZAT ÖZER SİTELER ORTAOKULU ÜSKÜDAR 9.29
11 2003 ENDER BATU DEMİRTAŞ V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.31
12 2003 TUNAHAN İPŞİR ALİ FUAT BAŞGİL ORTAOKULU ÜSKÜDAR 9.34
13 2003 EREN TEKİN BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.42
14 2003 ERDEM AKGÖZE BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.44
15 2003 SEMİH TÜRK ÜLKÜ BORA KARTAL 9.44
16 2003 FURKAN ÇİMEN HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.47
17 2003 SALİH BİRKÖSE MİLLİ EĞİTİM VAKFI ÜSKÜDAR 9.50
18 2003 YUNUS EMRE AVŞAR HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ÇEKMEKÖY 9.53
19 2003 EMRE YILMAZKAYA V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.54
20 2003 BURAK AVCI SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 9.58
21 2003 FURKAN İŞLEME ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.64
22 2003 ALPER TOPAÇ ALİ FUAT BAŞGİL ORTAOKULU ÜSKÜDAR 9.69
23 2003 FATİH ULUDERE MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.71
24 2003 ERAY AYDIN MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.72
25 2003 ENES IŞIK 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 9.73
26 2003 EMRE ECE 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE 9.77
27 2003 ALİ AYDIN ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 9.78
28 2003 BARAN KARAKAYA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY 9.79
29 2003 VOLKAN ÇONOĞLU MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 9.86
30 2003 BERKANT ÜSEN V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.87
31 2003 KEREM MERİÇ HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.89
32 2003 YUNUS EMRE KAPLAN ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.89
33 2003 MEHMET ÖMER KERVANCI V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.97
34 2003 FIRAT EREN DEMİREL ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 9.98
35 2003 BATURAY FURUNCU ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.02
36 2003 BORA ARSAN TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ 10.02
37 2003 YAĞIZ CENK ÜNAL SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.02
38 2003 EMRE GÜREL ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.10
39 2003 BORA TOPGÜLOĞLU ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.14
40 2003 SERDAR SİRKECİ ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.18
41 2003 AHMET EFE EVREN HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 10.23
42 2003 AZAT BUĞAN ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.24
43 2003 TALHA IŞIK ÖZEL ÇINAR ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 10.39
44 2003 ARDA DAĞDANAŞ ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.40
45 2003 SELİM KÜÇÜK HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 10.46
46 2003 GÖKHAN DÖNMEZ ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.58
47 2003 BUĞRA ENES BALCAN ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 10.71
48 2003 URAS SALİHOĞLU ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 10.73
49 2003 TAHA BİLİK ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 10.79
50 2003 BERKER YALÇIN SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE 10.82
51 2003 ÖZGÜR EGE SARUHAN ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL 10.96
52 2003 ÖMER SALTUKSUYAZ ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 11.09
53 2003 CEYHUN KAYMAZ SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 11.11
54 2003 EMİRCAN DUMAN SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 11.20
55 2003 TAHA SELÇUK UBAY ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ 11.80
2003 ERAY HİKMET YILMAZ SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE DNS
2003 KORAYCAN COŞAR SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2003 YUNUS EMRE GÜRBÜZ AKŞEMSETTİN ORTA OKULU SULTANBEYLİ DNS
2003 KAAN IŞIK SÖĞÜTLÜÇEŞME ORTAOKULU KÜÇÜKÇEKMECE DNS
2003 MUHAMMET EMİN TOKTA ŞEHİT ER HASAN GENÇ ORTAOKULU SANCAKTEPE DNS
2003 ABDULSAMET AYTEKİN SAMANDIRA ORTAOKULU SANCAKTEPE DNS
2003 ARDA AYAZ ÖZEL KIRAÇ ORTAOKULU KARTAL DNS
2003 CERİ YAKUP FİNZ V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA DNS
2003 ABDULLAH BİLGİN KURTKÖY ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ PENDİK DNS
2003 KADİR YÜRÜTEN ANADOLU HİSARI ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2003 MUHAMMET TARIK SATILMIŞ ALİ FUAT BAŞGİL İ.H.O. ÜSKÜDAR DNS
2003 UMUTCAN FINDIKLI HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTA OKULU ÇEKMEKÖY DNS
2003 DOĞUKAN KARABEY ATATÜRK ORTAOKULU BEYKOZ DNS
2003 FATİH BARIŞ SADIKOĞLU YEŞİLBAHAR ORTAOKULU KADIKÖY DNS
2003 YUNUS EMRE DALGIÇ 60.YIL MEYVELİBAHÇE  ÜMRANİYE DQ

snc_bottom

title_2002kiz

2002 Kızlar 60 Metre (Genel Sıralama)
           
           
Sıra D.Tarihi Adı Soyadı Okul İlçe Derece
1 2002 BAŞAK DURMUŞ ATA ORTA OKULU ÜSKÜDAR 8.78
2 2002 YASMİN ALTINEL ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 8.87
3 2002 JOEL KOVOS V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.89
4 2002 ARJİN AVRAS ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 8.94
5 2002 AYTEN HALICI BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 8.96
6 2002 SERRA ŞİŞMANOĞU V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 8.98
7 2002 SELİN REYNA V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.06
8 2002 ŞİMAL KOCAGÖZ BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 9.28
9 2002 ELVAN ALKIŞ ATA ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.29
10 2002 TARA İLLEL V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.31
11 2002 EDA BALCI ÜLKÜ BORA BORA O.O KARTAL 9.31
12 2002 FATMA TATLI ADİL ERDEM BAYAZIT ORTAOKULU PENDİK 9.32
13 2002 LAL DERİN GÜRGENÇ V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.33
14 2002 DİLAY ŞENER KAVACIK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU BEYKOZ 9.34
15 2002 ŞÜHEDA TÜLÜ MELAHAT ŞEFİZADE ORTAOKULU KADIKÖY 9.35
16 2002 SERRANUR İNAL ATA ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.38
17 2002 ZARİFE SENA ARI ÜLKÜ BORA BORA O.O KARTAL 9.44
18 2002 DURU GÜLSARAN ÇAMLICA BİLFEN ORTAOKULU ÜSKÜDAR 9.56
19 2002 ALARA KAPLANOĞLU V.K.V KOÇ ÖZEL ORTAOKULU TUZLA 9.57
20 2002 BAHAR ÇETİNER ÜLKÜ BORA ORTAOKULU KARTAL 9.67
21 2002 HAZAL YÜKSEL ÜLKÜ BORA ORTAOKULU KARTAL 9.73
22 2002 ELİF ELVAN YAKA ATATÜRK ORTAOKULU KADIKÖY 9.79
23 2002 ECE KAVAKLIOĞLU NİHAT SAMİ BANARLI ORTA OKULU ÜMRANİYE 9.80
24 2002 TUĞÇE KORKMAZ SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 9.81
25 2002 EDANUR MEŞE HEZARFEN AHMET ÇELEBİ ORTA OKULU ÜSKÜDAR 9.89
26 2002 YAREN TAŞÇI ASFA KOLEJİ ÜSKÜDAR 9.89
27 2002 SEMA NUR EKER ALİ FUAT BAŞGİL İ.H.O. ÜSKÜDAR 9.90
28 2002 NİLAY TANRIVERDİ HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ ORTAOKULU ÇEKMEKÖY 9.95
29 2002 BEYZANUR DURDAĞI SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.02
30 2002 İNCİ TESNİM ÇOLAK ÖZEL ÇEKMEKÖY FİNAL OKULU ÇEKMEKÖY 10.05
31 2002 ÖZGENUR DEMİR BELMA GÜDE ÜSKÜDAR 10.10
32 2002 BERRİN SERTLİ MELEHAT AKKUTLU ORTAOKULU KADIKÖY 10.20
33 2002 KÜBRA SOYSAL SOSYAL MESKENLER ATAŞEHİR 10.22
34 20